Haber Detayı
09 Ağustos 2017 - Çarşamba 07:58
 
2 bin 581 metre yükseklikteki Bülbülan Yaylasına çıktı
Ardahan ile Artvin'in Ardanuç ilçesi arasında, deniz seviyesinden 2 bin 581 metre yükseklikteki Bülbülan Yaylası'na giden Vali Mehmet Emin Bilmez, bölgenin tümünü ziyaret etti.
Ardahan hab. Haberi
2 bin 581 metre yükseklikteki Bülbülan Yaylasına çıktı

Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez Ardahan ile Artvin sınırının kesiştiği noktada bulunan Bülbülan yaylasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Burada bulunan esnafların sorunlarını dinleyen Vali Bilmez, vatandaşlarla tanışıp sohbet etti. Vali Bilmez Yaylada bulunan vatandaşlar buluşarak çay eşliğinde sohbet etti.

Vali Bilmez daha sonra Bağdeşen köyü yaylasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Burada Köy Muhtarı ve Vatandaşlar ile bir araya gelen Vali Bilmez yaylanın durumu ve Ardahan’daki yaylacılık faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

Vali Bilmez, Hacı Halis Akpınar’la da sohbet ederek, Akpınar’ın Bilbilan’a yaptırdığı köprünün üzerine çıkarak hayırlı olması temennisinde bulundu. Ardahan’da ilk defa bir Vali, halkın yaşadığı yaylaya çıkarak onların yalnız olmadığını ve her zaman yanlarında olduğu mesajını vermesi olumlu karşılandı.

sinan Onay/Serhat Birikim Medya Grubu

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2, bin, 581, metre, yükseklikteki, Bülbülan, Yaylasına, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği