Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 10:49
 
Iğdır'a yılın ilk kar ı yağdı
Kış mevsiminin başlamasına rağmen Iğdır’a yağmayan kar sonunda yağdı. Iğdır’da son günlerde etkili olan sıcak ve güneşli hava dün gece başlayan kar yağışı ile sona erdi.
Iğdır Haberi
  Iğdır'a yılın ilk kar  ı yağdı

 Kış mevsiminin başlamasına rağmen Iğdır’a yağmayan kar  sonunda yağdı.   Iğdır’da son günlerde etkili olan sıcak ve güneşli hava dün gece başlayan  kar yağışı ile sona erdi. 

     Serdar Unsal/Iğdır/serhat Birikim

    Iğdır'da son günlerde etkili olan sıcak ve güneşli hava akşam saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı.Geçtiğimiz günlerde hava sıcaklığının 8 derece olduğu Iğdır da, dün akşam saatlerinde  sıcak hava yerini kar yağışına bıraktı.

   Kar yağışını hasretle beklediklerini dile getiren vatandaşlar, Iğdır'a yılın ilk karı sonunda yağdı. Bizde bu anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekmeye buraya geldik. Öğrenciyiz ilk defa mevsimin karı yağıyor. Bizde eğlenmeye” dedi.

Kar yağışına en çokta çocuklar sevindi okul bahçesinde kartopu oynadılar. ,

  Zübeyde Hanım Bulvarının önünde bulunan Iğdır yazısının önünde toplanan gençler kar yağışı altında halay çekip oynadılar. Şarkı söylediler. Kar yağışının sevincini kartopu ve fotoğraf çekerek yaşadılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , Iğdır'a, yılın, ilk, kar, , ı, yağdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı