Haber Detayı
13 Ağustos 2016 - Cumartesi 16:06
 
Ardahan Valisi Hanak'ta
Ardahan Valisi İbrahim Özefe, İl Özel İdaresinin Hanak ilçesinde ki grup köy yollarında yaptığı bakım onarım çalışmalarını denetledi.Ardahan Valisi İbrahim Özefe, İl Özel İdaresinin Hanak ilçesinde ki grup köy yollarında yaptığı bakım onarım çalışmalarını denetledi. Yürütülen çalışmaları yerinde görmek üzere, Hanak Kaymakamı Mehmet Balıkçılar ve Özel İdare Genel Sekreteri Hakkı Özgür ve Özel İdare Yetkilileriyle birlikte yol iyileştirme çalışmaları devam eden Çavdarlı, Serinkuyu ve Çiçeklidağ grup köy yoluna giden Vali Özefe, burada ekiplerin yaptığı bakım-onarım çalışmaları denetledi. Yolun durumu ve bakım çalışmasının gidişatı hakkında Özel İdare yetkililerinden bilgi alan Vali Özefe, stabilize çalışması yapılan Yünbüken, Sulakçayır, Yamçılı ve Sazlıçayır grup yolunda incelemede bulundu. Vali Özefe, denetlemede bulunduğu yol güzergahında ki köylerde ki vatandaşlarla da görüşerek, sohbet etti.
Ardahan Haberi
Ardahan Valisi Hanak'ta

Ardahan Valisi İbrahim Özefe, İl Özel İdaresinin Hanak ilçesinde ki grup köy yollarında yaptığı bakım onarım çalışmalarını denetledi.

Yürütülen çalışmaları yerinde görmek üzere, Hanak Kaymakamı Mehmet Balıkçılar ve Özel İdare Genel Sekreteri Hakkı Özgür ve Özel İdare Yetkilileriyle birlikte yol iyileştirme çalışmaları devam eden Çavdarlı, Serinkuyu ve Çiçeklidağ grup köy yoluna giden Vali Özefe, burada ekiplerin yaptığı bakım-onarım çalışmaları denetledi. Yolun durumu ve bakım çalışmasının gidişatı hakkında Özel İdare yetkililerinden bilgi alan Vali Özefe, stabilize çalışması yapılan Yünbüken, Sulakçayır, Yamçılı ve Sazlıçayır grup yolunda incelemede bulundu.

Vali Özefe, denetlemede bulunduğu yol güzergahında ki köylerde ki vatandaşlarla da görüşerek, sohbet etti. ardahan

Kaynak: Editör: Ayten Alkaşı
Etiketler: Ardahan, Valisi, İbrahim, Özefe, İl, Özel, İdaresinin, Hanak, ilçesinde, ki, gru
Yorumlar
Haber Yazılımı