Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 20:39
 
AKÇA Manyas Termal Tesisleri Sağlık satıyor
Türkiye'nin birçok yerinde binlerce insanı Arsa ve gayrimenkul sahibi yapan Akca Menkul İnşaat Satış Pazarlama Dış ticaret şirketi, Balıkesir MANYAS Termal tesislerinde 7500 devre mülkü satışı için güçlü bir kampanya başlattı.
İş Dünyası Haberi
AKÇA Manyas Termal Tesisleri Sağlık satıyor

 Türkiye'nin birçok yerinde binlerce insanı Arsa ve gayrimenkul sahibi yapan Akca Menkul İnşaat Satış Pazarlama Dış ticaret şirketi, Balıkesir MANYAS Termal tesislerinde 7500 adet devre mülkü satışı için güçlü bir kampanya başlattı.

       Devre mülklerin satışı hakkında basına bir açıklamada bulunan Akca Menkul İnşaat Satış Pazarlama Dış ticaret şirketinin yönetim Kurulu Başkanı Cenk KARACİĞA; Dünya'da milyarlarca insan kaplıcalarda termal tesislerinde sağlıkları için çare ararken biz AKÇA Manyas Termal Tesislerini DEVRE MÜLK sistemiyle herkesi bir ev sahibi yapmak için ses getirecek bir kampanyayı başlattık dedi.

       KARACİGA: Mineralize termal suların ve bunlara ait çamurların, banyo, içme, solunum yolu ile kullanılması, ayrıca iklim kürü, fizik tedavi, rehabilitasyon, mekanoterapi, beden eğitimi, masaj, psikoterapi, diyet vb. yan tedavilerle birleştirilmesi ile oluşturulan kür uygulamalarının uzman hekim denetiminde hizmet vereceğiz.

       KARACİGA: Daha doğrusu, kişi, kendine uygun bir zaman seçmekle birlikte en uygun mevsim ve zaman İLKBAHAR ve SONBAHAR'dır. Romatizmalılar, nevraljiler ve şeker hastaları için yaz ayları, mide, bağırsak, karaciğer ve sinirle ilgili hastalıklar için de ilkbahar ve sonbahar ayları daha uygun mevsimdir. Bir yılda iki kez kaplıca tedavisinde, mayıs ve eylül ayları seçilebilir Dedi.

       S.BİRİKİM: Bize AKÇA Manyas Termal Tesislerinden bahsedermisiniz?

       C. KARACİGA: Son yılın hızla artan Romatizmalılar, nevraljiler, ve şeker hastaları gibi birçok hastalıkların tedavisi için tasarlanan çok amaçlı bir tesisiz

Özeliklerine gelince, Yüzme havuzu, çocuk havuzu, animasyonlar,, şezlong, termal havuzlar, sauna ve Türk hamamı, fitness salonları, yürüyüş ve koşu parkurları, çocuk oyun park ve bahçeleri, kapalı yüzme havuzu, ücretsiz otopark,

       Fizik Tedavi Havuzu, Sağlık Güzellik Merkezi Bay-Bayan, Kuaför Masaj ve terapi merkezleri, Fizik tedavi bölümü, Kreş- Tedavi amaçlı Özel Termal Havuzlar, Çamur havuzları,

       Kafeterya, Restoranlar ve Bar, Alışveriş ve Eğlence merkezleri, mini kulüp, hobi odası ve kütüphane, gibi çok amaçlı bir tesis.  

       En önemlisi Devre mülk sahiplerine sosyal tesisler ve aktivitelerden dönemleri dışında da yıl içinde faydalanmaları için Clup Üyeliği sistemini düzenleyecektir.

       S.BİRİKİM: Az önce önemli hastalıklar için özel bir termal tesis Dediniz AKÇA Termal Tesisleri Hangi hastalıklar için dizayn edilmiştir?

       C. KARACİGA: Tedavi ettiği hastalıkları kısaca anlatmaya çalışacağım, :
       Su, içme ve banyo suyu olmak üzere 2 ayrı şekilde kullanılmakta olup, sodyumlu, kalsiyumlu, klorürlü ve bikarbonatlı bir bileşime sahiptir. 
       Banyo almak suretiyle sindirim organlarındaki hastalıklara, böbrek taşlarını düşürmede, romatizma, kemik erimesi, kadınsal hastalıklar, erken yaşlanmanın önlemi, egzama, kapanmayan yaralar, sivilceler ile cilt kırışıklıklarına iyi gelmektedir. 

       İçildiğinde ise böbrek ve bağırsakları çalıştırdığı, idrarı söktürdüğü, gastrit, özölfajit ve ülsere, iskelet bozuklukları, bel, boyun, sırt ağrılarına, eklem hastalıklarına, yorgunluk ve stres gibi rahatsızlıklara iyi geldiği görülmüştür. 

       S.BİRİKİM: Ulaşım noktasında bilgi verirmisiniz?

      C. KARACİGA: İstanbul'dan 4 Saat Manyas ilçesine 8 km uzaklıkta.

       Adres: AKÇA Manyas Termal Tesisleri Kızık Köyü/Manyas 

       İrtibat: 0532 068 16 64

http://www.akcamenkul.com.tr
https://www.facebook.com/akca.menkul.77
https://www.instagram.com/akcamenkul
https://twitter.com/akca_menkul

Nadya DENİZ/İstanbul/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKÇA, Manyas, Termal, Tesisleri, Sağlık, satıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği