Haber Detayı
22 Ağustos 2017 - Salı 19:57
 
Ankara Göle Derneği Piknik'te Bayramlaşacak
Ankara Göle Dernek Başkanı Hüseyin Kızılateş; Ankara'da yaşayan Göle'li hemşehrilerimizi açık havada bir araya getirip Bayramlaşma törenin yanı uzun zaman birbirlerini göremeyen ilçe halkının, dostluk arkadaşlık ve komşuluk kültürümüzü güçlendirmek için bir etkinliği düzenledik dedi.
Ankara Haberi
Ankara Göle Derneği Piknik'te Bayramlaşacak

 Ankara'da yapılacak Piknik ve Bayramlaşma töreni hakkında Serhat Birikim gazetesine açıklamada bulunan Ankara Göle Dernek Başkanı Hüseyin Kızılateş; Ankara'da yaşayan Göle'li hemşehrilerimizi açık havada bir araya getirip Bayramlaşma törenin yanı uzun zaman birbirlerini göremeyen ilçe halkının, dostluk arkadaşlık ve komşuluk kültürümüzü güçlendirmek için bir etkinliği düzenledik dedi.

Büyük Buluşma 4 Eylül'de

            Bayramın 4. günü 4 Eylül Pazartesi günü Yeni Mahalle yakacık Mesire alanında yapılacak Piknikte ve Bayramlaşma törenine Yerel Sanatçıların yanı sıra bir dizi yarışmalar olacak diyen Başkan Kızılateş;  Üyelerimizin getireceği yöresel yemeklerimizin yanı sıra dernek olarak konuklarımızı ağılayacağız.

            Tanışma kaynaşmanın üst planda olacağı piknikte ve bayramlaşma törenine 1500- iki bin kişinin katılacağı bekleniyor. Diyen Başkan Kızılateş, Bu büyük buluşmaya bütün Göle'li hemşerilerimiz bekliyoruz dedi.

Yaşar DOĞUKARA/Ankara/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara, Göle, Derneği, Piknik'te, Bayramlaşacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği