Haber Detayı
21 Mart 2017 - Salı 13:49
 
Ankara KAI FED Huzur Evi’ni Ziyaret Etti
Ankara Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Ankara Seyran Bağları Huzur Evi’ni Ziyaret Etti
Ankara Haberi
Ankara KAI FED Huzur Evi’ni Ziyaret Etti

  Ankara Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Ankara Seyran Bağları Huzur Evi’ni Ziyaret Etti

            18- 24 Mart arası kutladığımız Yaşlılar Haftası sebebi ile bugün Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Seyran Bağları Huzur Evi’ni ziyaret etti.

            Genel Başkan Erdoğan YILDIRIM, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ilk olarak Huzur Evi Müdürü Nurhan YEŞİLYURT’u makamında ziyaret ettiler.

Daha sonra Toplantı Salonuna geçilerek Huzur Evi sakinleriyle buluşuldu.  Genel Başkan  ve Federasyon Üyeleri  yaşlıların ellerini öperek tek tek karanfil hediye ettiler. Daha sonra Federasyon Genel Sekreteri  Muhammed OCAKOĞLU duaların önemini belirten kısa bir dini konuşma yaptı.

            Genel Başkan Erdoğan YILDIRIM, yaşlılara hitaben yaptığı konuşmada Yaşlılar Haftası dolayısıyla Huzur Evi’ni ziyarete geldiklerini belirterek, “ Yaşlılar bizim tacımız bugün sizlere olan saygımızı sevgimizi göstermek için ziyaretinize geldik. Sizlerle sohbet edip ellerinizi öpeceğiz. İsteğiniz arzunuz varsa yerine getirmeye çalışacağız. Kars Ardahan Iğdır Federasyonu olarak sizlere saygılarımızı sunuyoruz, Müdürümüze ve ekibine yardımları için teşekkür ediyoruz. “ dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Seyfettin DÜZÇAY/Ankara/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara, KAI, FED, Huzur, Evi’ni, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği