Haber Detayı
11 Ağustos 2016 - Perşembe 14:24
 
Ardahan Valisi Özefe Belediye Başkanı Köksoy Golf Oynadı
Ardahan Valisi Özefe Belediye Başkanı Köksoy Golf Oynadı
- Haberi
Ardahan Valisi Özefe Belediye Başkanı Köksoy Golf Oynadı

 Ardahan Valisi Özefe Belediye Başkanı Köksoy Golf Oynadı

 

 

 

Ardahan Valisi İbrahim Özefe ve Belediye Başkanı Faruk Köksoy, ,( ATSO ) Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci ve ev sahibi ARÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Gürkan Doğan ile birlikte Ardahan Üniversitesi (ARÜ) Golf Eğitim Tesisleri, İstanbul Gençler Golf Akademisi’nin yaptığı Golf Performans (yüksek irtifa ) Kampı’nı ziyaret ettiler

Ardahan Üniversitesi (ARÜ) kampüsündeki Golf Federasyonuna ait sahada sporcuları ziyaret eden Vali Özefe ve Başkan Köksoy, burada sporcularla golf oynadı.

 Golfçülerin Antalya'da 28 Ağustos'ta yapılacak olan Yıldızlar Ligi Türkiye Golf Şampiyonası'na hazırlıkları için Ardahan'a gelmelerini önemsediklerini belirten Vali Özefe, bundan sonra Ardahan'ın çok şeye ev sahipliği yapacağının göstergesi olduğunu ifade etti.

Özefe, ilk kez golfle tanıştığını ve tanışmaya vesile olanlara teşekkür ederek, şunları kaydetti:

"İyi ki Ardahan'a geldiniz. İyi ki beni golf ile tanıştırdınız. Burayı şenlendirdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Bu şehre bu sahanın kazandırılması çok önemli. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Burada kaldığınız süre zarfında memnuniyetinizi ifade ettiniz. Ben de memnuniyetinize vesile olan herkese teşekkür ediyorum. Memnun olmanız bizleri son derece sevindirdi."

Özefe, gençlerden ve sporculardan memleket adına çok şey beklediklerini kaydetti.
 

Belediye Başkanımız Köksoy’ da öncelikle Ardahan'a golf sahası kazandırmada emeği olan Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu'na teşekkür etti.

 Başkan Köksoy; söz konusu golf sahasının Türkiye'de birkaç ilde mevcut olduğunu ve bu durumu çok önemsediklerini belirterek, "Çünkü bu yatırım bölgemiz için son derece önemli. Ağaoğlu'nun golften dolayı gayret ve emeklerini biliyorum.

Özel ilgileri ve fedakarlıkları olmasaydı bu yatırım olmazdı. Çok kez Ahmet beyin Ardahan'a geldiğine şahidim. İklim ve diğer olumsuzluklara rağmen bu yatırım, bu tesis yapıldı. Çok ciddi gayretler oldu. Burası konum ve doğa olarak çok harika bir yer. Bu nedenle teşekkür edilecek çok kişi var."

Sporcularla golf oynayan Vali Özefe ve Başkan Köksoy, daha sonra sporculara çeşitli hediyeler verdi.

 
Kaynak: Editör: Ayten Alkaşı
Etiketler: Ardahan, Valisi, Özefe, Belediye, Başkanı, Köksoy, Golf, Oynadı
Yorumlar
Haber Yazılımı