Haber Detayı
11 Ağustos 2017 - Cuma 14:41
 
Arpaşen Derneği, Piknikte Buluşturacak
Esenyurt Sonevler, 7. Sokakta hizmet veren Ardahan İli Göle ilçesi Arpaşen Köyü Kültür ve Dayanışama Derneği 01-07-2017 tarihinde Namık Kemal Mah. 9. Sok No: 12 Sonevler Esenyurt adresine taşınarak faaliyetlerini sürdürmeye başladılar.
Kai-vakfı-Der. Haberi
Arpaşen Derneği, Piknikte Buluşturacak

Esenyurt Sonevler,  7. Sokakta hizmet veren Ardahan İli Göle ilçesi Arpaşen Köyü Kültür ve Dayanışama Derneği 01-07-2017 tarihinde Namık Kemal Mah. 9. Sok No: 12  Sonevler Esenyurt adresine taşınarak faaliyetlerini sürdürmeye başladılar.

            Dernek ziyaretinde Serhat Birikim Medya gurubunun yönetim kurulu başkanı Mustafa Küpeli'ye açıklamalarda bulunan Arpaşen Köyü Kültür ve Dayanışama Dernek Başkan Harun Yıldırım 2017 yılını sonlarında dernek binasını alarak kiracılıktan kurtulacağız. Dedi.

ARPAŞENLİLERİ PİKNİKTE BULUŞTURACAĞIZ

            Yıldırım; İstanbul ve dışında yaşayan Arpaşen köylülerini bir araya getirmek için yönetim kurulu arkadaşlarımızın kararıyla  Çatalca bölgesinde bir piknik yapıp kaynaşmayı, tanışmayı üst seviyeye çıkaracağız dedi.

DERNEK BİNASI ALACAĞIZ

            Mevcut dernek binasının  iki katını satın almak için çalışmaları başlattıklarını  dile getiren Başkan Yıldırım; Arpaşen köylülerinden destek istedi.

İsmail KÜPELİ/ İstanbul/ Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arpaşen, Derneği,, Piknikte, Buluşturacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği