Haber Detayı
02 Eylül 2016 - Cuma 15:14
 
Başak Gayrimenkul Silivri Değirmen köydeki Arsalarını Satışa Çıkardı
İş Dünyası Haberi
Başak Gayrimenkul Silivri Değirmen köydeki Arsalarını Satışa Çıkardı

Çatalca, Silivri Çerkezköy, Trakya, Marmara bölgesi ve Türkiye’nin birçok yerinde, binlerce insanı yarı peşin yarı taksitle arsa sahibi yapan "Başak GAYRİMENKUL Arsa Ofisi"  Eylül ayı projesinde Silivri Değirmen köyün bitişiğindeki arsalarını satışa çıkardı

Konu hakkında Serhat Birikim Gazetesine açıklamada bulunan "Başak GAYRİMENKUL Arsa Ofisi"  Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Angışhan;   müşterilerimizin yatırım yapmaları için her ay yeni fırsatlar veriyoruz.

Müşterilerimizin en çok kazanacağı yeni Silivri Değirmenköy bitişiğindeki arsalarımız 1 Eylül itibariyle satışa çıkardık. 23 günde 31 arsa sattık  dedi.

Şirket olarak müşterilerimizi gayrimenkul  sahibi yapmanın mücadelesini verirken kısa zamanda en çok kazanmaları için kentlere yakın arazileri alıyoruz. Diyen İşadamı Nihat Angışhan; Dünyada üretim olmayan tek şey topraktır. Bu yüzden dost ve müşterilerimizi yatırımlarını arsaya yönlendirerek –toprak zengin yapmanın gayreti içerisindeyiz. Dedi.

17 yıldır bu sektörün içindeyiz. Bu süreç içinde hep insanlara kazandırıyoruz ve kazandırmaya devam ediyoruz. Bu yüzden İnsanlar Başak Gayrimenkul’u hep tercih ediyorlar. Diyen Angışhan;  Silivri Değirmenköy’deki projemizde toplam 110 parsel vardı. 23 günde 32 parseli sattık kısa zamanda kalan arsaları satarak başka bir projeyi satışa sunacağız. Dedi.       

             S.BİRİKİM: Arsalar hakkında Bilgi verirmisiniz?

            N.ANGIŞHAN:  Bizim yerlerimizi E 5 karayoluna 600 Metre mesafede, denize mesafesi 4 km, bizim parsellerimiz köşe taşları hisseli olduğu için bizim tarlamızın tamamı 52 bin metre  bunları 400 metrekare parsel yaparak köşelerine taşlarını koyduk yol terklerini yaptıktan sonra burayı alan bir insan kendine güzel bir bahçe yapabilir.

       Değirmen köy domatesiyle çok meşhurdur.  Almak isteyenler için 800 metrekare,  500 metrekare, 600 metrekare, 1200 metrekare var ama en küçüğü 400 metre 2 imar bitişiğidir yerlerimiz. Gelen insanlar gelsin yerinde görsünler kendi kendileri karar versinler.

S.BİRİKİM: Müşterilerinize nasıl bir kolaylık sağlıyorsunuz?

N. ANGIŞHAN:  Arsalarımız çok cazip suyu hazır. Bu yüzden arsaları ucuza sattığımız için fazla taksit yapmıyoruz.  Ama bizler de fakirlikten geldiğimiz için alt gelirlilerin derdinden anlarız. Bu alıcının biraz parası çıkışmazsa biz o müşterimizin arsa sahibi olması için kalan borcuna taksit yapıyoruz. Arsalarımız  59.900 TL 40 peşin kalanı ayda 20 ay vade ile veriyoruz. Fakat arsalarımız satarken vaade farkı faiz yok, kefil yok tapusunu aldıktan sonra ödemesini alıyoruz.

Fırsatı kaçırmamak için Arsalar Hakkında Bilgi için; Başak Gayrimenkul Firuzköy Mah. Okul Cad. No: 45 Avcılar-  İstanbul TEL: 0212 428 66 87 – GSM: 0532 635 38 71

www.basakgayrimenkul.com

İsmail KÜPELİ/İstanbul/Siyasal Birikim

 

Kaynak: Editör: Ayten Alkaşı
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı