Haber Detayı
21 Aralık 2019 - Cumartesi 14:38
 
Başkan Olcay KASIMOĞLU, 10 Arkadaşıyla İstifa etti
10 arkadaşıyla birlikte istifa eden Ardahan Kültür ve Sanat Platformunun Başkanı Olcay Kasımoğlu, Ülkemize ve Memleketimize olan kültür sanat borcumuzu her zaman hayatın her alanında yerine getireceğiz
Kültür-Sanat Haberi
 Başkan Olcay KASIMOĞLU, 10 Arkadaşıyla  İstifa etti

10 arkadaşıyla birlikte istifa eden Ardahan Kültür ve Sanat Platformunun  Başkanı Olcay Kasımoğlu,  Ülkemize ve Memleketimize olan kültür sanat borcumuzu her zaman hayatın her alanında yerine getireceğiz

            Geçen hafta Ardahan Kültür ve Sanat Platformunun yaptığı toplantıda Ardahan Kültür ve Sanat Platformunun istifa ettiğini açıklayan Kurucucularından Olcay Kasımoğlu, yeni görev alacak arkadaşlara başarılar diledi.

 "Platform içerisinde Celil beyin ricasıyla görevi Gönüllü olarak aldığını iki ay öncesi de görevi bırakacağın söylediğin dile getiren dile getiren  Başkan Kasıoğlu, Bu kutsal görevi bugüne kadar arkadaşlarımla birlikte layıkıyla yerine getirdiğimiz için gururluyuz diye açıklamada bulundu.

Öncelikli hedeflerimiz Anadolu’nun "özellikle Ardahan'ın her köşesine" sanatın yetkin diliyle dokunmak, birleştirici gücünü kullanmak ve sanatın ortak diliyle toplumsal değerlere sahip çıkmak için arkadaşlarımla yoğun gayret gösterdiklerini dile getiren Kasımoğlu, Ülkemize ve Memleketimize olan kültür sanat borcumuzu her zaman hayatın her alanında yerine getireceklerinin altını çizdi.

Sanat çalışmalarına ara vermeyeceğini söylerken çok güzel projelerinin olduğunu, sanatçıların biat kültüründen gelmediğini de özellikle ifâde eden Kasımoğlu, dik duruşumuz eksilmeden devam edecektir. Dedi.

10 sanatçı arkadaşıyla görevi bıraktığını açıklayan Kuruculardan Olcay Kasımoğlu,  görev sürecinde gösterdikleri özveri, çaba, saygınlık, güven, dayanışma için verdikleri emeklerden dolayı arkadaşlarına ayrıca teşekkür etti.

ARDAHAN KÜLTÜR VE SANAT PLATFORMUNUNDAN İSTİFA EDEN YAZAR VE SANATÇILAR;

Kurucu Başkan Eğitmen, Yazar, Şair Olcay Kasımoğlu;

Karikatürist, Ressam, Yazar Raif Zor,

Şair, Yazar Derya Avşar,

Yazar, Şair Muhlis Şutanrikulu,

 Şair, Yazar Gülsen Dede,

 Turizmci, Şükran Demir,

 Yazar Vezir Aslan,

Yazar, Şair Güven Kahramanoğlu,

 Şair, Yazar Deniz Çelik,

Yazar, Şair Ömer Kınay,

Ayten ALKAŞI/İstanbul/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Başkan, Olcay, KASIMOĞLU,, 10, Arkadaşıyla, , İstifa, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı