Haber Detayı
10 Eylül 2017 - Pazar 10:44
 
Başkan Yıldız “Kars36spor Yalnızları Oynamaya Devam Ediyor” Sahadaki Başarılarımız Bir Taktiri Bile Hak Etmiyor Mu?
Başkan Muharrem Yıldız tüm olumsuzluklara ve imkânsızlıklara rağmen Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Tura çıkan Kars36spor’un yalnız kalmaya devam ettiğini söyledi.
Kars Hab Haberi
Başkan Yıldız “Kars36spor Yalnızları Oynamaya Devam Ediyor” Sahadaki Başarılarımız Bir Taktiri Bile Hak Etmiyor Mu?

Başkan Muharrem Yıldız tüm olumsuzluklara ve imkânsızlıklara rağmen Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Tura çıkan Kars36spor’un yalnız kalmaya devam ettiğini söyledi.

Tacettin DURMUŞ / Serhat Birikim Medya Grubu

Kars36spor’un önce Iğdır Arasspor, geçtiğimiz Pazar günü de Muşspor’u eleyerek Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında PTT 1. Lig takımlarından Balıkesirspor Baltok ile deplasmanda karşılaşacağını söyleyen Yıldız, şehrin takımının Kars’ı temsil ettiğini söyledi.

 

Karsspor36’ın oynağı maçların ve 3.Tur kura çekiminin Aspor kanalından canlı olarak yayınlanarak Kars’ın en iyi şekilde tanıtılması ve bu başarılardan dolayı Kars’ın mülkü amirleri, seçilmişleri, siyasileri ve kurum müdürleri tarafından tebrik ve taktir edilmemesi nedeniyle son derece üzüldüklerini söyledi.

 

Federasyon tarafından 19 Eylül’de Balıkesir’de oynanması planlanan 3.Tur maçında yine yalnız kaldıklarını söyleyen Başkan Yıldız, taraftar dışında, Kars’ın mülkü amirleri, seçilmişleri, siyasileri ve kurum müdürlerinin duyarsız kalmaya devam ettiklerinden yakındı.

 

Kars’ın takımının BAL Ligindeki maçlarını halen nerde oynayacağının önemli bir sorun ortada olduğundan da yakınan Karsspor36 Başkanı Muharrem Yıldız, Karsspor36’ın Kars’ın takımı olduğunu söyledi.

 

Dünkü 3.Tur kura çekimine kendisinin de katıldığını, Kars’ı temsil etmekten dolayı gurur duyduğunu ve takımın Kars’ın reklamı en iyi şekilde yaptığını da söyleyen Muharrem Yıldız: “Biz Kars’ın takımı olarak önce BAL Ligi’ne çıktık. Zor şartlarda ve imkânsızlıklar içerisinde stadı olmayan şehrimizde,  Ziraat Kupasında da 3. Tura çıktık ve PTT 1. Lig takımlarından Balıkesirspor ile muhtemelen 19 Eylül’de karşılaşacağız. Ama ne yazık ki üzülerek söylüyorum yine yalnızız. Taraftarımızdan başka yanımızda kimse yok. Kars’ı en iyi şekilde temsil etmeye devam etmek istiyoruz.  Daha önce gerçekleştirilen Kars36spor’un tanıtım gecesinde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan, Milletvekilimiz, valimiz ve seçilmişlerimizin destek olacaklarını söylemelerine rağmen henüz bir destek görmedik. Verilen sözler ortada kaldı. Deplasmana gidecek bir otobüsümüz bile yok. Futbolcularımızın peşinatlarını ödemekte bile güçlük çekiyoruz. Büyük sıkıntılar yaşamaktayız. Deplasman masraflarını karşılayamayacak durumdayız. Bu takım Kars’ın takımdır. Her kes destek versin önce Ziraat Türkiye Kupasında daha sonra da BAL Lig’ine Karsımızı en iyi şekilde temsil etmeye devam edelim” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Yıldız, “Kars36spor, Yalnızları, Oynamaya, Devam, Ediyor”, Sahadaki, Başarılarımız, Bir, Taktiri, Bile, Hak, Etmiyor, Mu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği