Haber Detayı
16 Ağustos 2016 - Salı 11:10
 
BAŞKAN AKIN İSMAİLOĞLU TBMM'DE..!
Ardahan Haberi
BAŞKAN AKIN İSMAİLOĞLU TBMM'DE..!

Başkan Akın İsmailoğu gittiği Ankara'da Eski Başkan Yardımcımız Erhan Vargün Ak Parti İl Başkanı Yusuf Demirci, Yunus Baydar, Çıldır Belediye Başkanı K. Yakup Azizoğlu ve beraberlerinde ki heyet ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'de Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay'ı ziyaret ederek 15 Temmuzdaki FETO başarısız darbe girişiminin bombaladığı Gazi Meclisini birlikte gezdiler.

Genel Kurul binasının hedef seçilerek bombalanması Halkın Me...clis'ini Vekillerle birlikte halkın iradesini yok etme planının öncelikli parçası olarak ortaya çıkmıştı. Darbeci FETO Hainlerin unuttuğu şey, halkın kendi iradesine sahip olma bilinci ile Allah'ın ( cc) planını hesaplamayı akıl edememişler. çünkü, İnanmış ve kendi iradesine sahip çıkan bir halkın yenilmez olduğu gerçeği ile
Yaratıcının hesabını düşünmeyecek kadar gözlerini hırs bürümüş olduğu açıkkardır. Galiba,Sınav sorularını çalmak, kumpas kurmak ve şantaj yapmak gibi kolay olacağını düşündüler herhalde .

Göle Belediye Başkanımız Akın İsmailoğlu ve Başkan Yrd.mız Erhan Vargün ile diğer AK Parti Ardahan heyeti ile beraber TBMM de bombalanan mekanları ziyaret ettiler.

Atalay, TBMM deki yoğun yasama çalışmaları ve İslam İşbirliği Parlamentoları başkanlığı yanında yeni yayın hayatına kazandırdığı ''Makalat'' kitabını heyette bulunanlara hediye etti.

Başkanımız Akın İsmailoğlu,TBMM'deki makamında Ardahan heyetini konuk eden Milletvekili Prof Dr Orhan Atalay'a misafirperverliği , ikramları ve yakın ilgisi için teşekkür etti. ardahan

Kaynak: Editör: Ayten Alkaşı
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı