Haber Detayı
13 Ağustos 2016 - Cumartesi 13:15
 
Başkan Köksoy’dan demokrasiye evet mitingine davet
Ardahan Haberi
Başkan Köksoy’dan demokrasiye evet mitingine davet

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından günlerdir Ardahan Belediyesi önünde halkla beraber Vatan Nöbeti’ne devam eden Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Pazar günü düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne bütün Ardahanlıları davet etti.
Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy 7 Ağustos Pazar Günü Saat:15.00’da bütün Türkiye’de eş zamanlı düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi için yaptığı basın açıklamasında; “Dosta güven düşmana korku için, bütün dünyaya birliktelik mesajı için, tarihin akışını değiştiren bir milletin tarih yazan fertlerinden biri olmak için, tek millet, tek bayrak, cennet vatan Türkiye için Pazar saat 15:00’da PTT kavşağındayız. Zafer Demokrasinin, Meydan Milleti’ndir. Tüm hemşehrilerimizi darbecilere ve destekçilerine vereceğimiz demokrasi dersi için Pazar Saat:15.00’da PTT kavşağına davet ediyorum.” dedi.
Köksoy, "Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu yeniden canlanacak. Buraya parti rozetiyle değil herkes ay yıldızlı bayrağıyla gelecek. Böylece ülkemizde darbe süreciyle ortaya çıkan birlik, kardeşlik, dayanışma ruhu PTT kavşağında düzenlenen miting ile zirveye çıkmış olacak." ifadelerini kullandı.

 
 

Zamanı yakalamak istiyorsanız yaşam Haberiişyerinizdemobilde veya bilgisayarınızda, her nerede olursanız olun biz'den okunur. eğitim, amerikan kadın oyuncular ve yabancı artistler erkek Haberi Türkiye'nin en çok sevilen haber sitesi habercisiz.com'da.

Yayınlanan son dakka internet haberler yemek haberleri, fotoğraf ve video galerileri bulunuyor. s0n haberler ve son dakika gelişmeleri haberler ilk önce Habercisiz'in haber sayfalarında. en sevilen basında son dakika haberler, otomobil, sağlık, yerel, kültür-sanat haberleri buradan takip edin.ardahan

Kaynak: Editör: Ayten Alkaşı
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı