Haber Detayı
24 Haziran 2017 - Cumartesi 23:28
 
Bektaş Gül'un son Yolculuğunda Sevenleri yalnız Bırakmadı
EGE POSTASI- CHP İzmir İl Örgütü'nü yasa boğan ölüm... Partinin sevilen isimlerinden CHP Buca İlçe eski Başkanı Bektaş Gül vefat etti. Gül 2015 yılında geçirdiği kalp krizi sonrası yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun süredir tedavi görüyordu. Gül'ün gece geç saatlerde rahatsızlandığı ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.
İzmir Haberi
Bektaş Gül'un son Yolculuğunda Sevenleri yalnız Bırakmadı

EGE POSTASI- Partinin sevilen isimlerinden CHP Buca İlçe eski Başkanı Bektaş Gül vefat etti. Gül 2015 yılında geçirdiği kalp krizi sonrası yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun süredir tedavi görüyordu. Gül'ün gece geç saatlerde rahatsızlandığı ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

 

CHP İzmir İl Örgütü'nü yasa boğan ölüm...
 
 

EGE POSTASI- Partinin sevilen isimlerinden CHP Buca İlçe eski Başkanı Bektaş Gül vefat etti.  Gül 2015 yılında geçirdiği kalp krizi sonrası yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun süredir tedavi görüyordu. Gül'ün gece geç saatlerde rahatsızlandığı ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, sosyal medya hesabından Gül'ün ölümünün ardından “Yürekli bir Cumhuriyet savunucusu, CHP Buca İlçe Örgütü'nün delegelikten başkanlığa her kademesinde görev almış bir üyesi, onurlu bir CHP'li. Benim için bütün bunların yanı sıra önemi abiliğiydi. Sevgili Bektaş Gül abimi maalesef bu gece kaybettik. Başımız sağolsun” mesajı paylaştı.


Buca Cemevi'nde düzenlenen cenaze törenine,  CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır,  Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, İlçe Başkanı Çağdaş Kaya, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, partililer ve çok sayıda kişi katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bektaş, Gül'un, son, Yolculuğunda, Sevenleri, yalnız, Bırakmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği