Haber Detayı
25 Mayıs 2020 - Pazartesi 15:48
 
Cevat Karadağ'ın Vefatı Posof için Büyük Bir Kayıp Oldu
Kai-V-Der. Haberi
Cevat Karadağ'ın Vefatı Posof için Büyük Bir Kayıp Oldu

Ardahan ili Posof ilçesinin sevilen sayılın kanat önderlerinden eski PTT müdürü merhum Cevat Karadağ 76 yaşında hayata veda etti.

Eski PTT Müdürü Posof’lu Hemşehrimiz Cevat Karadağ’ Edirne’de (gurbette) Toprağa verildi.

Bölge’de örnek dernekçilik yapan İETT daire başkanı ve Ardahan Posoflular Dernek Başkanı  Aydın Karadağ'ın amcaoğlu  Merhum Cevat Karadağ'ın vefatı Karadağ ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.

Ak Parti Edirne il genel meclis üyesi Tamer Karadağ'ın babası merhum Cevat Karadağ'ın cenaze törenine siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri, bürokratlar, Meclis üyeleri, muhtarlar, işadamları Ardahan Posof’lu hemşehrilerimiz ve Edirne’nin renkli simaları katıldı.

Ardahan İli Posof ilçesi Binbaşı Eminbey köyünden Orhan, Habib  ve Şener Karadağ'ın ağabileri, Tamer, Özlem ve Arzu Karadağ'ın babaları, Gülenaz Karadağ'ın kıymetli eşi, bölgenin değerli değerlerinden Posof’un Kanaat önderi merhum Cevat Karadağ, giderken arkasında mertlik, erdemli.  İyi dostluk ve güçlü bir hemşehri kültürü bıraktı.

Merhum Cevat Karadağ’ın, Cenazesi Edirne’de kılınan öğle namazından sonra Corona Viris kurulları çerçevesinde Yenişehir mezarlığında toprağa verildi.

Serhat Birikim Medya gurubu olarak merhum Cevat Karadağ’a Allahtan Rahmet, yakınlarına ve Karadağ ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Taziye için oğlu Tamer KARADAĞ GSM: 0532 282 71 10

İrtibat Şener kardeşi KARADAĞ      GSM: 0542 514 44 46

İsmail KÜPELİ/Serhat Birikim Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cevat, Karadağ'ın, Vefatı, Posof, için, Büyük, Bir, Kayıp, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı