Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 15:06
 
CHP Göle İlçe Örgütü. Göle Esnafına Moral Verdi
Seçildiği günden biri ürettiği projelerle halka dokunun Doğu Anadolu'nun en çalışkan İlçe Başkanı Recai Özalp, Yerel esnaf kalıcıdır, diğerleri gidicidir. diyerek esnafa sahip çıkması taktir topladı.
Siyaset Haberi
CHP Göle İlçe Örgütü.  Göle Esnafına  Moral Verdi

Seçildiği günden biri  ürettiği projelerle halka dokunun Doğu Anadolu'nun en  çalışkan İlçe Başkanı Recai Özalp, Yerel esnaf kalıcıdır, diğerleri gidicidir. diyerek esnafa sahip çıkması taktir topladı.

            Özalp, “Esnafımız ilçemizin ticaret hayatının yapı taşıdır. Onların mutlu olması, şehirdeki ticari hayatın sağlıklı olduğu anlamına gelir. Bizlere düşecek olan her daim esnafımızın yanında olarak, onlara katkı sağlayıp, İlçemizin umutlarını büyüteceğiz.Dedi

            14 Ekim Sabanı esna ziyaretisin çıkan  Esnaflara destek mesajları veren CHP Göle İlçe Başkanı Recai Özalp, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Yeni, İl Genel Meclis Üyesi Vahit Atasoy, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte esnafın sorunlarını dinleyen CHP Heyeti, vatandaşların alışverişini yerel esnaftan yapması konusunda uyarılarda bulundu.

BAŞKAN  ÖZALP: ÇOK EVDE TENCERE KAYNAMIYOR.

            Ziyaretlerde basına bir açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Göle İlçe Başkanı Recai Özalp:  Türkiye zor günler yaşıyor. çoğu evde tencere kanamıyor 20 milyon vatandaşın ayda 800- 900 TL ile geçinmek zorunda bu sıkıntıları Cumhuriyet Halk Partisi yöneticileri olarak  “Bugün ilçemizdeki esnafımıza moral vermek ve  yanlarında olduğumuzu bildirmek için bu tür ziyaretlerimizi artarak devam edecektir.

BAŞKAN  ÖZALP: EKONOMİ DAYANIŞMANIN ŞARTLARINI OLUŞTURACAĞIZ.

            Esnafımızın pandemi sürecinde sıkıntılarını gündemde tutarak yöre halkının alış verişini yöre esnafında yapmasına yöneltmek için el broşürlerimizi dağıtarak ilçemizde ekonomi dayanışmanın şartlarını oluşturup esnafımızın yanında olcağız. Bu sıkıntıları aşmak için emekçiyle, esnafıyla işçisiyle, çaresiziyle el el everip ilçe halkımızın umutların büyüteceğiz.

“Kimi zaman anahtarımızı, kimi zaman ise çocuğumuzu teslim ettiğimiz yerel esnafımıza sahip çıkmalıyız. Halkımız da alışverişini yerel esnaftan yapsın.

            Yerel esnaf kalıcıdır, diğerleri gidicidir. Özellikle pandemi döneminde birbirimize sahip çıkmalıyız” dedi.

Poyraz DURAK/Göle/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Göle, İlçe, Örgütü., , Göle, Esnafına, , Moral, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı