Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 22:29
 
CHP Göle'nin adayı Recai Özalp
Cumhuriyet Halk Partisi, Parti Okulu Eğitmenlik görevini yürüten Recai Özalp, CHP Göle İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Siyaset Haberi
CHP Göle'nin adayı Recai Özalp

Aralık ayının sonunda yapılması planlanan CHP Göle İlçe kongresi öncesi başkan adayları netleşmeye başladı.
Cumhuriyet Halk Partisi, Parti Okulu Eğitmenlik görevini yürüten Recai Özalp, CHP Göle İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
 
Cumhuriyet Halk Partisi, Parti Okulu Eğitmenlik görevini yürüten Recai Özalp, CHP Göle İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
 
KIVILCIMI GÖLE ’DE YAKALIM VE ATEŞ TOPUNU ANKARA’YA TAŞIYALIM
 
Özalp: “Cumhuriyeti kuran partimizden görüştüğümüz üyelerimiz, demokrasiye inanmış Göleli tavırlarını başarıdan yana koymaya devam ediyor. Tarafımıza gösterilen ilgiye ve teveccühe teşekkür ediyorum. Kararlıyız! Partimizi ortak akılla en iyi şekilde temsil etmeye hazır olduğumuzun bilinmesini isterim. Projelerimiz hazır! Göle’de partimizin hak ettiği yeri alması ve sağlam irade ortaya koyabilmesi için var gücümüzle çalışacağız. Gün dedikodu günü değil hep birlikte çalışma ve başarma günüdür. Önce birliğimizi sağlayacağız ve tüm Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerimizi temsil edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partililerin hak ettiği sevgi ve ilgiyi en iyi şekilde tesis etmeye söz verdik. Ailemizi genişletmeye, gençleşmeye söz verdik. Hedefimiz daha çok çalışmaktır. Tüm partililerimizle birlik ve beraberliği yeniden sağlayıp tek yumruk olabilmektir. Kırmızı çizgimiz Gazi Mustafa Kemal ve partimizin ambleminde vücut bulan 6 oktaki ilkelerimiz ve bu ülkenin kuruluş felsefesidir. Bu hususlara itiraz edenlerle meselemiz olacaktır. Kurucu önderimizin işaret ettiği gibi hedefimiz tam bağımsız Türkiye’de muasır medeniyetler seviyesine Ülkemizi ve insanlarımızı inandırıp bu yola ilerlemektir. Kıvılcımı Göle ’de yakalım ve ateş topunu Ankara’ya taşıyalım. Başarmak elimizde. Kararlıyız! Hep birlikte başaracağız. Ben bir şey olmak için değil bir şeyler yapmak için aday oldum” dedi.
 
RECAİ ÖZALP KİMDİR?
1965 Göle Dereyolu köyü doğumlu olan Özalp, evli ve 2 çocuk babasıdır. İlkokulu Dereyolu köyünde, Orta ve Lise tahsilini Göle ‘de tamamlayan Özalp, 1983 yılında Orman Genel Müdürlüğünde çalışmaya başladı. 1985 yılında askerlik görevimi Kıbrıs’ta tamamladı. Askerlik dönüşü tekrar Orman Genel müdürlüğünde çalışmaya başladı.1993 yılında Amatör olarak sendikacılık hayatıma başladı.  1994 yılında profesyonel olarak Türkiye Orman İşçileri sendikası Erzurum Şubesinde Şube Denetçiliği, Şube Mali sekreterliği, Şube Genel Sekreterliği görevinde bulundu. Erzurum’da faaliyet gösteren Kars-Ardahan ve Iğdır Derneği kurucu üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundu. Göle İl Genel Meclis üyesi 3.sıra adayı oldu.  İki dönem Cumhuriyet Halk Partisi Göle İlçe Sekreterlik görevinde bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu Eğitmenlik görevini yürütmektedir.  
Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Göle'nin, adayı, Recai, Özalp,
Yorumlar
Haber Yazılımı