Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 07:41
 
DAP Projesinden Köprülü’ye 550 Bin TL destek
Göle Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Bahar gelmeden Yaylaların ve hayvanların su ihtiyacı için 550 bin değerinde su Yalak (kurun) kazandırdı.
Ardahan Haberi
DAP Projesinden Köprülü’ye 550 Bin TL destek

Göle  Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Bahar gelmeden Yaylaların ve hayvanların su ihtiyacı için 550 bin değerinde  su Yalak (kurun) kazandırdı.

Her gittiği yerden halkı için elleri boş dönmeyen Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Bahar gelmeden Yaylaların ve hayvanların su ihtiyacı için Doğu ala Dulu Projesinden 550 bin değerinde 30 yıl garantili su Yalak (kurun) kazandırdı.

Beldemizin yıllardır beklediği Projeye destek sunan, Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ve DAP Başkanı Adnan Demir'e teşekkür eden Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, ihtiyaçlarımızı sırasıyla gidermeye çalışıyoruz

''TEŞEKKÜRLER..

Ardahan'ın gururu, sessizlerin sesi umutsuzların umudu Orhan Atalay bey girişimiyle DAP Başkanımız Adnan Demir beyin desteğiyle 550 bin lira ve ayrıca 30 adet C-40 betonda yapılı Yalak( kurund) 30 yıl garantili bize Tahsis edildi. Yala

klar belediyemiz tarafından kiralanan TIR tarafından Malatya'dan köprülüye Cuma günü ulaşacaktır. Köprülü DEDEŞEN Durançam mahallelerimizin Yayla Su sorunu Çözülmüş olacak. Yalaklar ilk baharda eşit olarak dağıtımı yapılacak. Halkımıza önemle duyurulur. Saygılarımla.

''Şanlıbey ALABAY/Göle/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DAP, Projesinden, Köprülü’ye, 550, Bin, TL, destek, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı