Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 18:01
 
Ertuğrul KAYA; Göle’yi Yasa Boğdu
Enerji Bakanlığında Uzman yardımcısı olarak görev yapan Ertuğrul KAYA, 29 yaşında hayatını kaybetmesi sevenlerini yasa boğdu
Ankara Haberi
Ertuğrul KAYA;  Göle’yi Yasa Boğdu

Enerji Bakanlığında Uzman yardımcısı olarak görev yapan Ertuğrul KAYA, 29 yaşında hayatını kaybetmesi sevenlerini yasa boğdu

            Uzun süredir kanser tedavisi gören ve bütün müdahalelere rağmen kurtulamayarak hayatını kaybeden Ertuğrul KAYA, gözyaşları arsında Ankara’da toprağa verildi.

29 yaşında hayatının baharında yaşamını yetiren, Ardahan İli Göle İlçesi Arpaşen Köyünün sevilen, sayılan siması Tahtakıran Köyü Sarıtaç Ailesinin genç delikanlısıEnerji Bakanlığında Uzman Yardımcısı olarak görev yapan Ertuğrul KAYA, geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşama gözlerini yumması, yakınlarını, dostlarını, hemşehrilerini, arkadaşlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

Arkasında gözü yaşlı eşini ve sevmeye doyamadığı 2 aylık  çocuğunu yetim  bırakarak herkese acı bir veda eden, son kez bir el sallayarak aramızdan ayrılan merhum Ertuğrul KAYA’nın acısı herkesin içini acıttı  

Merhum Ankara Mescidinde kılınan öğle namazından sonra yoğun bir kalabalık eşliğinde, Abdul Hâkim Arvasi Hz.’leri türbe mezarlığında gözyaşları arasında defin edildi.

TORUNLARINA GÖZYAŞI DÖKTÜLER

İstanbul’da çevresini ve yakınlarını seven yaptıkları örnek komşuluktan dolayı herkesin sevgisi kazanan, Tuncer Sarıtaç ve Eşi Emsal Sarıtaç Genç yaşta torunlarını kaybetmenin ne kadar acı olduğunu gözyaşlarıyla anlatılar.

Serhat Birikim Medya Gurubu olarak Merhum Ertuğrul KAYA’ya Allahtan rahmet, yakınlarına,  Sarıtaç  ve Kaya ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Tazeyi İçin dedesi Tuncer Sarıtaç GSM: 0539 725 98 83

İsmail KÜPELİ/İstanbul/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ertuğrul, KAYA;, , Göle’yi, Yasa, Boğdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı