Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 18:44
 
Esenyurtlu Annelere Sıradışı Kutlama
Esenyurt Belediyesi, Esenyurtlu annelerin Anneler Günü’nü sokak konseri ile kutladı.
İstanbul Haberi
Esenyurtlu Annelere Sıradışı Kutlama

  Esenyurt Belediyesi, Esenyurtlu annelerin Anneler Günü’nü sokak konseri ile kutladı. Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle konseri evlerinin camlarından ve balkonlardan izleyen annelere, Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt adına birer tane de gül hediye edildi. 

Burhan AYDIN/Esenyurt/Serhat Birikim

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü, Koronavirüs sebebiyle bu kez sokağa çıkma kısıtlamasına denk geldi. Esenyurt Belediyesi, yasak nedeniyle evlerinden çıkamayan Esenyurtlu annelerin bu özel günü için sıra dışı bir etkinliğe imza attı. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, düzenledikleri sokak konseri ile Anneler Günü’nü kutladı. 

SÜRPRİZ KUTLAMA ANNELERİ MUTLU ETTİ

Müdürlük çalışanlarından oluşan ekibin verdiği konseri, camlardan ve balkonlardan izleyerek takip eden annelere, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un adına birer tane de gül takdim edildi. Hediye edilen gülleri sarkıttıkları sepetlerle teslim alan anneler, Başkan Bozkurt’a ve belediye çalışanlarına alkışlarla teşekkür ettiler. 

KONSER SIRASINDA SOKAKLAR DA DEZENFEKTE EDİLDİ

Salgın nedeniyle evlerinde kalan vatandaşların moralini yüksek tutmak için yapılan konser sırasında cadde ve sokaklar da dezenfekte edildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esenyurtlu, Annelere, Sıradışı, Kutlama, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı