Haber Detayı
19 Ocak 2021 - Salı 14:18
 
Ethem Recepoğlu Hayatını Kaybetti
Çevresinde sevilen sayılan Göle TGEM emekli Müdürü Ethem Recepoğlu Hayatını kaybetti.
İstanbul Haberi
Ethem Recepoğlu Hayatını Kaybetti

Çevresinde sevilen sayılan Göle TGEM emekli Müdürü Ethem Recepoğlu  Hayatını kaybetti.

 Göle TGEM emekli Müdürü Ethem Recepoğlu  hayatını kaybetmesi sevenlerini, hemşehrilerini, ailesini dost ve arkadaşlarını derinden üzdü.

Recepoğlu ailesinin büyüklerinden koca çınar, göçüp giderken arkasında erdemlik, mertlik, güçlü bir aile reisliği ve  hemşehri kültürü bıraktı.

DOSTLARI SON YOLCULUĞUNDA YALNIZ BIRAKMADI

Merhum Ethem Recepoğlu’nun Cenaze törenine Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Siliviri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İBB Genel koordinatörü Coşkun Tanış, Hoçuvan Dernekler Federaslon Başkanı Türkan Yılmaz, Esenyurt 113 Nolu Kooperatif Başkanı Yücel Tanış, Esenyurt Otagarı Taşıma Kooperatif Başkanı Harun Yıldırım adını yazamadığımız, Esenyurt Belediye meclis üyeleri, iş adamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplam örgütleri, muhtarlar ve binlerce Kars Ardahan Iğdır’lı hemşehrileri, Arpaşenli köylüleri ve sevenleri katıldı

KAMİLOVA’DA TOPRAĞA VERİLDİ

Merhum Ethem Recepoğlu’nun cenazesi Kamilova merkez camisinde kılınan öğle namazından sonra, Corona virüs kuralları çerçevesinde yoğun bir kalabalık eşliğinde Kamilova mezarlığında torağa verildi.

            Serhat Birikim Medya Gurubu olarak Merhum Ethem Recepoğlu’na Allah’tan rahmet yakınlarına Recepoğlu ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Taziye için Kardeşi Turhan Recepoğlu GSM: 0535 365 12 30

Burhan AYDIN/Esenyurt/Serhat Birikim

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ethem, Recepoğlu, Hayatını, Kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı