Haber Detayı
29 Ağustos 2016 - Pazartesi 14:20
 
Federasyonlar ARDA/FED’de Bir Araya Gelecekler
Kurucuları arasında Ardahan Dernekler Federasyonunun da bulunduğu ANADOLU KONFEDERASYONU’na üye federasyon ve dernekler ARDA/FED’de bir araya gelerek ülkede ve bölgelerinde yaşananları görüşecek.
Ardahan Haberi
Federasyonlar ARDA/FED’de Bir Araya Gelecekler

Kurucuları arasında Ardahan Dernekler Federasyonunun da bulunduğu ANADOLU KONFEDERASYONU’na üye federasyon ve dernekler ARDA/FED’de bir araya gelerek ülkede ve bölgelerinde yaşananları görüşecek. Konu hakkına yazılı bir duyuruda bulunan ve İstanbul’da ki tüm Ardahan Derneklerin de bu önemli toplantıya davet eden ARDA/FED ev sahipliğini yapacağı toplantı 28 Ağustos Pazar günü saat 20.00’da Şişli’de İstanbul bulunan Ardahan Dernekler Genel Merkezin de gerçekleştirecek. Konuyla ilgili yapılan duyuru şöyle;

 Başta 20 Milyonluk, Dünya Metropolü İstanbul'da olmak üzere ülke genelinde ‘Güçlü Bir Ardahan Lobisi’ oluşturma çabası için de olan Ardahan Dernekler Federasyonunun da kurucusu olduğu ve 22 Vilayetin Dernek Federasyonlarının bir araya geldiği ANADOLU KONFEDERASYONU üyesi Federasyon ve Dernek Başkanları, 28 Ağustos 2016 Pazar Günü Saat 20.00’da Merkezi Şişli’de bulunan ARDA/FED’in Genel Merkezinde bir araya gelerek, gerek ülke genelinde, gerek ise federasyon ve konfederasyonları bulunan illerimizde yaşanan gelişmeler üzerinde fikir alış/verişinde bulnup, gündemle ilgili bir kamuoyu açıklaması yapacaktır. Bu önemli toplantıya siz duyarlı hemşehrileriminde katılmasının önemine dikkat çeker, 28/08/2016 Pazar Günü Saat 20.00’da ARDA/FED’de yapacağımız toplantıya davetli olduğunuzu saygılarımla belirtmek isterim.

sinan Onay/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kurucuları, arasında, Ardahan, Dernekler, Federasyonunun, da, bulunduğu, ANADOLU
Yorumlar
Haber Yazılımı