Haber Detayı
25 Ağustos 2020 - Salı 14:29
 
Göle Senemoğlu Köy Derneği, Hoş Geldiniz Tabelasını Astı
İstanbul Ardahan İli Göle ilçesi Semenoğlu Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Köyün girişine astığı "Senemoğlu Köyüne Hoş Geldiniz" tabelası çevreye güzellik kattı.
Kai-V-Der. Haberi
Göle Senemoğlu Köy Derneği, Hoş Geldiniz Tabelasını Astı

   İstanbul Ardahan İli Göle ilçesi Semenoğlu Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Köyün girişine astığı "Senemoğlu Köyüne Hoş Geldiniz"  tabelası çevreye  güzellik kattı.

            Yaklaşık bir aydır Dernek Başkanı Zarif Çapan Dernek yöneticileri ve Köyün duyarlı vatandaşları tarağından yapımı devam eden "Senemoğlu Köyüne Hoş Geldiniz"  tabelası Köylüleri sevindirdi.

            Konu hakkında Serhat Birikim Gazetesine açıklamada bulunan  Göle Senemoğlu Köyü Dernek Başkanı zarif ÇAPAN; Bölgemizde bir ilk olan bu tabela köyümüze ayrı bir estetik ve güzellik katarak, köyümüze her zaman olduğu gibi gıpta ile bakılmasına vesile olmuştur.  dedi

            Gece yanan ışıklarla ortaya çıkan muhteşem görüntü, Senemoğlui köyünü bir güzellik kattığını dile getiren Başkan Zarif ÇAPAN;  Dernek Yönetim Kurulu arkadaşlarıyla hazırladıkları  bütün projeleri tek tek hayata geçireceklerini söyledi.

BAŞKAN ÇAPAN TEŞEKKÜR ETTİ

            Tabelanın yapımında bizzat emek sarf ederek,maddi ve manevi katkıda bulunarak destek olan her bir köylümüze ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Zarif ÇAPAN; Derneğimizin bu hizmeti Senemoğlu  köyümüze hayırlı olmasını diledi.

Poyraz DURAK/Göle/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göle, Senemoğlu, Köy, Derneği,, Hoş, Geldiniz, Tabelasını, Astı,
Yorumlar
Haber Yazılımı