Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 20:32
 
Hayırsever İşadamı Sezgin Baran Korkmaz, Öğrencileri Sevindirdi
Türkiye'de eğitim ve öğretimine özellikle gençlere önem verip, Okul yurt gibi önemli yatırımlar yapan eğitim gönüllüsü hayırsever işadamı Sezgin Baran Korkmaz, 14 İlin başarılı öğrencisine burs müjdesi sevindirdi.
İş Dünyası Haberi
Hayırsever İşadamı Sezgin Baran Korkmaz, Öğrencileri Sevindirdi

   Türkiye'de  eğitim ve öğretimine özellikle gençlere önem verip, Okul yurt gibi önemli yatırımlar yapan eğitim gönüllüsü hayırsever işadamı Sezgin Baran Korkmaz, 14 İlin başarılı öğrencisine burs müjdesi sevindirdi.

İşadamı sezgin Baran Korkmaz'dan Eğitime Yine Büyük Destek Geldi

            Corona virüsten etkilenin  öğrencilere moral vermek için sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunan  SBK Holding Yönetim kurulu Başkanı Kars'lı hemşehrimiz Sezgin Baran korkmaz, İTÜ , YTÜ ODTÜ mühendislik İÜ, Ankara Hukuk, Galatasaray ve Boğaziçi gibi Üniversiteleri kazanan öğrencilere burs vereceğini açıklaması eğitim camiasında taktirle karşılandı.

14 İLİN ÖĞRENCİLERİNE BURS VERECEK

            Hayırsever İşadamı Sezgin Baran Korkmaz'ın açıklaması aynen şöyle;

            Kars, Ardahan, Iğdır, Artvin, Ağrı, Tunceli, Van, Hakkari, Bayburt,  Samsun, Ordu, Kastamonu, Çorum ve Bolu’dan sınava girip!!!  İTÜ , YTÜ ODTÜ mühendislik İÜ, Ankara Hukuk, Galatasaray ve Boğaziçi Üniversitelerinde bölüm farketmeksizin kazanacak olan kardeşlerimin eğitim dönemlerinde bursları benden!!

Not burs almak için www.sbkv.org  internet sitesinden Yol arkadaşlığı sekmesinden başvuracak

Yağmur KÜPELİ/İstanbul/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hayırsever, İşadamı, Sezgin, Baran, Korkmaz,, Öğrencileri, Sevindirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı