Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 19:37
 
Hoş ve Ciminli Ailesinin Düğünü Muhteşem oldu
Ankara'nın tanınmış sevilen işadamı hemşehrimiz Serkan Hoş'un sevgili oğlu Serhat Hoş ve Ciminli ailesinin biricik kızı Gökçe Cimili Görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.
Ankara Haberi
Hoş ve Ciminli Ailesinin Düğünü Muhteşem oldu

 Ankara'nın tanınmış sevilen işadamı hemşehrimiz Serkan Hoş'un sevgili oğlu Serhat Hoş ve Ciminli ailesinin biricik kızı Gökçe Cimili Görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.

Ankara'da renkli simaların katılımıyla gerçekleşin, Hoş ve Ciminli Ailelerinin görkemli

            Bir süredir nişanlı olan Ankara'nın sevilen kızı Gökçe Hoş (Ciminli) ve yakışıklı damat Serhat Hoş çiftinin,  her detayın düşünüldüğü binlerce davetlinin katıldığı, bir düğün ile evliler kervanına katıldılar.

            Ankara Altın Koro Kır Bahçesi (ASMALA BAHÇE'de yapılan Hoş ve Ciminli Ailesinin, görkemli bir düğünü gözlerden kaçmadı.  

ÇİFTLERİN NİKAHINI RENKLİ SİMALAR KIYDI

            Corona virüs'e rağmen yoğun bir katılım olan düğünde çiftlerin Nikahı Mamak Belediye Başkanı Murat Köse kıyarken, nikah şahitliğini Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Altındağ Belediye Başkan vekili Mehmet Emin Ayaz, Mamak Belediye Başkan vekili Mustafa Orhan, Mamak Belediye Başkan vekili Ercan Kınacı,  MHP İl Başkanı Birol Gür, Çalışkan Kardeşler Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Uğurlu,  Yıldız Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldız ve Ankara'nın renkli simaları yaptı.

            Corona Virüs kuralları çerçevesinde yapılan Düğün törenine Milletvekilleri, Siyasi Parti Temsilcileri,  Sivil Toplum Örgütleri,  iş dünyasının önemli simaları, Bürokratlar, Federasyon Genel Başkanları, birlik başkanları yanı sıra 700' yakın bir katılım oldu.

            Düğüne katılamayan renkli  simaların gönderdiği çelekler salona sığmadığı düğünde Ciminli ailesi , Damat beyin babası Serkan Hoş  ve eşinin , düğünün başından sonuna kadar konuk ve hemşehrileriyle tek tek ilgilenmesi gözlerden kaçmadı.

DÜĞÜNÜN DEVAMI ÇOK HEYECANLI OLDU

            Solunda yapılan düğünün de hızını alamayan Düğün sahipleri ve katılımcılar  Hoş Besi çiftliğindeki hazırlanan düğünün ikinci bölümüne katıldılar, Davul zurna eşliğindeki eğlence gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Eda DEMİR/Ankara/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hoş, ve, Ciminli, Ailesinin, Düğünü, Muhteşem, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı