Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 09:43
 
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’den Kurban Bayramı mesajı
Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Kurban bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’den Kurban Bayramı mesajı

 Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Kurban bayramı nedeniyle  bir mesaj yayınladı.

Gönen,  yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: "Dini ve milli bayramlarımız, paylaşma ve yardımlaşma duyguları içerisinde birbirimizle kenetlendiğimiz, birlik ve beraberlik ruhunu çok daha içten duygularla htiğimiz, müstesna zaman dilimleridir.  Bu özel günlerden biri olan Kurban Bayramı’na kavuşmanın verdiği huzur ve yaşattığı mutluluk içerisinde Hz. İbrahim ve Hz. İsmail arasındaki o yakınlığın, Yaradan’a olan teslimiyetin, aziz Türk milletinin her bir ferdinin gönlüne de yerleşmesini temenni ediyorum.

 Bu duygu ve düşünceler içerisinde dünyanın farklı coğrafyalarında zulüm altında yaşayan kardeşlerimizin, bir sonraki bayramlarını hür ve başı dik bir şekilde yaşamalarını diliyorum.  Bayram günlerini bizlerin sağlığı ve güvenliği için ailelerinden uzakta geçiren sağlık çalışanlarımız, askerlerimiz ve polislerimiz başta olmak üzere eğitim camiamızın her bir ferdinin, aziz milletimizin ve tüm âlem-i İslam’ın Kurban Bayramını tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum."

            Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah`tan temenni ediyorum

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Milli, Eğitim, Müdürü, Hakan, Gönen’den, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı