Haber Detayı
02 Ağustos 2020 - Pazar 19:59
 
İş İnsanı Özdemir Polat, Arpaçay’lı Gençleri ve Çocukları sevindirdi.
Arpaçay'lı iş insanı Polat Tekstilin yönetim kurulu Başkanı Özdemir POLAT'ın katkılarıyla bayram öncesi İstanbul'dan Araçay'a yola çıkacak 1400 tişört, Arpaçay belediyesi ve Arpaçay Muhtarları gözetiminde dağıtıldı
Kai-V-Der. Haberi
İş İnsanı Özdemir Polat, Arpaçay’lı Gençleri ve Çocukları sevindirdi.

Merkezi İstanbul Şirinevler'de bulunun Kars ili Arpaçay İlçesi Kültür ve Dayanışma Derneği bayram öncesi 1400 tişört göndererek Arpaçay'daki gençleri ve çocukları sevindirecek.
Arpaçay'lı iş insanı Polat Tekstilin yönetim kurulu Başkanı Özdemir POLAT'ın katkılarıyla bayram öncesi  İstanbul'dan Araçay'a yola çıkacak 1400 tişört, Arpaçay belediyesi ve Arpaçay Muhtarları gözetiminde dağıtıldı.
Başkan Gündüz İş insanı Özdemir Polat'a teşekkür etti
Konu hakkında Serhat Birikim gazetesin bir  açıklamada bulunan İstanbul Arpaçay Kültür ve Dayanışma Dernek Başkana Gündüz Mutlu;  Derneklere iş dünyasının katkılarıyla hizmetlerini hayata geçirirler. Bu anlamda katkı sunun bütün işadamlarına teşekkür ediyorum. 
Arpaçaylı hemşehrimiz Polat tekstilin Yönetim Kurulu Başkanı ve Kars Arpaçay Dernekler Federasyonun kurucu fikir babası  iş insanı Özdemir Polat, geçen ramazan bayramında  verdiği ramazan kolilerini Arpaçay köy dernekleri eliyle bütün Arpaçaylılar dağıttık.
Bu kurban Bayramında yönümüzü doğduğumuz topraklara çevirip  baba ocağında yaşayan gençleri ve  çocukları sevindirmemek için yine iş insanı Özdemir POLAT'ın  katkılarıyla 1400 tişört memlekete gönderidik. Bayram öncesi Arpaçay Belediye Başkanımız Erçetin Altay önderliğinde Köy muhtarlarıyla birlikte gençlere ve çocuklar dağıtıılar..   Arpaçay derneği olarak bu sevenci bize yaşatan hayırsever iş insanı  Özdemir POLAT Beye teşekkür ediyoruz .
Yağmur KÜPELİ/Serhat Birikim/İstanbul
Kaynak: Editör:
Etiketler: İş, İnsanı, Özdemir, Polat,, Arpaçay’lı, Gençleri, ve, Çocukları, sevindirdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı