Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 21:28
 
İşadamı Gökhan Türkeş ÖNGEL'den, Kars36 Spor İçin Çağrı
Kars36 Spor oyuncularına başarılarından dolayı 50 bin TL bağışta bulunan ROYAL Ev Aletleri Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Türkeş ÖNGEL,Karslı iş, adamlarını destek vermeye davet etti.
- Haberi
İşadamı Gökhan Türkeş ÖNGEL'den, Kars36 Spor İçin Çağrı

Bal liginde 3. gurupta şampiyonluk mücadelesi veren ve İstnbul'ta düzenlenen moral gecesinde Kars36 Spor oyuncularına başarılarından dolayı  50 bin TL bağışta bulunan ROYAL Ev Aletleri Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Türkeş ÖNGEL,  Kars36 Spor’un 3. Lige çıkması için bütün Karslı iş, adamlarını destek vermeye davet etti.

            Bir spor kulübü bir şehrin kimliğidir diyen İşadamı Gökhan Türkeş ÖNGEL,  Kars36 Spor’un 3. Lige çıkmasıyla Kafkasların Kültür başkenti Kars ilimizin ulusal boyutta sürekli gündemde kalacağı için önemli ölçüde reklamı ve tanıtımı değerlerini yükselteceği için bütün Karslılar destek vermelidir dedi.

Serhat Birikim Gazetesine açıklamalarda bulanan İşadamı Gökhan Türkeş ÖNGEL, Kars futbolunun geleceği "Bu sporcular inşallah Kars 36 spor’un ve. Bizde her zaman destekçileri ve takipçileri olacağız. Karslıların Kars 36 spor'a sahip çıkmasını ve ellerini taşın altına koymalıdır. Dedi.

3 LİGE ÇIKARSA BÜYÜK MAÇLAR KASTA OLACAK

Başarılı olmak bizim hakkımız değimlidir diyen İşadamı Gökhan Türkeş ÖNGEL, başarıya giden yolda takıma maddi manevi destek sunmazsak, Kars36 spor 3. Lige çakamazsa Kars’ta tanıtım, reklam, lobileşme gibi her yönüyle bir üst lige çıkamaz demektir. Dedi.

“BU KÜLTÜR ŞEHRİN BÜYÜK ÖYKÜSÜ”NÜ HEP BİRLİKTE YAZALIM

Şehrimizin onuru gururu yükseklere taşımak için mücadele veren, Kars 36 Spor, bir yandan kendisini markalaştırırken diğer yandan, Kars’ta doğa, tarih, kültür, kış turizmi, dinsel turizm, organik ürünleri gibi yerel markaları hedefe taşıma noktasında bir araç olduğunu kimse inkâr edemez. Diyen İşadamı Gökhan Türkeş ÖNGEL, bu nedenle Kars’ın tarihi yerel değerlerinin ulusal boyuta taşınması için Kars 36 Spor’un 3. Lige çıkması çok önemlidir. Bu kazancı iş adamlarımız ve şehir esnaflarımız dikkati alıp “Bu kültür Şehrinin Büyük Öyküsü”nü hep birlikte yazmalıyız diyerek konuşmalarını şöyle sürdürdü;

Oynadıkları oyunu her zaman bir üst seviyeye taşımaya, sahaya her zaman kaliteli ve tatmin edici bir futbol sunmaya çalışan Kars36 Spor Türk futboluna ve Anadolu futboluna oldukça önemli katkılarını devam etmesi için güçlü bir desteğe ihtiyaç vardır. Bu yüzden Futbol+ Para yanı destek sunmazsak hayallerimizi gerçeğe dönüştüremeyiz.

Takım olma ruhunu her zaman benimseyen taraftar ve oyuncular ile iyi sonuçlarda da kötü sonuçlarda da hep güzel şeylere, imza atan, iyi günde de kötü günde de kalitesinden ve karakterinden asla ödün vermeyen Kars36 Spor,  kendi öyküsünü yine kendi emekleriyle yazan takım olması için her türlü desteği sunmalıyız.

Bir kent dinamikleriyle yerel değerleriyle şaha kalkar. Kars 36 Spor takımı şampiyonluk yolunda bu şehrin kaderini değiştirecek. Bundan dolayı da iş adamları ve esnafın da destek olması gerekiyor. Gönlünüzü, yüreğimizi ortaya koyup, Kars36 Spor’un 3. lige çıkması için hep birlikte maddi ve manevi desteğimizi sunmalıyız.

Bu takıma sahip çıkalım, sosyal medyada fotoğraf çektirirken, poz verirken değil,  Kars 36 spor için elinden geleni yapan 6 yıldır Kars36 spor Kulüp Başkanı Muharrem YILDIZ, tek başına buraya kadar taşımıştır.

Bu ağır yükü paylaşıp bu takımın başarılı futbolcularına ve şehrimize sahip çıkmamız gerekir. Bu nedenle tek sevdamız Kars ve Kars36 sporumuz olsun. 3. Lige çıkarıp.  Kars 36 Spor’un bayrağını Kars kalesine asalım varmısınz?

İsmail KÜPELİ/İstanbul/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: İşadamı, Gökhan, Türkeş, ÖNGEL'den,, Kars36, Spor, İçin, Çağrı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı