Haber Detayı
02 Ocak 2021 - Cumartesi 22:31
 
İsmail Medet Alibeyoğlu’nun son yolculuğuna binler katıldı
Bir ay önce Coronavirüs (Covid-19) tedavisi başlanılan İsmail M. Alibeyoğlu, bütün müdahaleler rağmen kurtarılamayarak yaşama gözlerini yumdu.
- Haberi
İsmail Medet Alibeyoğlu’nun son yolculuğuna binler katıldı

Bir ay önce Coronavirüs (Covid-19) tedavisi başlanılan İsmail M. Alibeyoğlu, sevk edildiği İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde kontrol altındayken bütün müdahaleler rağmen kurtarılamayarak yaşama gözlerini yumdu.

Kars Kızılay eski Başkanı ( Koca Çınar) İsmail Alibeyoğlu, Gözyaşları arasında Kars’ta toprağa verildi.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu’nun babası, Kars Belediye eski Başkanı Naif Alibeyoğlu‘nun abisi, Kars Kızılay eski Başkanı İsmail Alibeyoğlu hayatını kaybetmesi sevenlerini, hemşehrilerini dostlarını, arkadaşlarını ve Kars halkını derinden üzdü.

02 Ocak) uçakla İstanbul'dan Kars'a getirilen İsmail Medet Alibeyoğlu’nun Kars merkez camisinde kılınan ikindi namazından sonra corona virüs kuralları çerçevesinde yoğun bir kalabalık eşliğinde Yeni Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verileceği öğrenildi.

Serhat Birikim Medya Gurubu olarak merhum İsmail Alibeyoğlu’na Allah’tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Taziye için oğlu Ertuğrul Alibeyoğlu  GSM: 0 532 203 29 61

Taziye için Kardeşi  Naif Alibeyoğlu  GSM: 0 532 263 26 7

Tacetin Durmuş/Kars/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: İsmail, Medet, Alibeyoğlu’nun, son, yolculuğuna, binler, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı