Haber Detayı
12 Ekim 2017 - Perşembe 19:13
 
Kaçkar TV’nin Iğdır’daki röportajları dikkat çekti
Türksat uydusu üzeri yayın yapan ve çok yakında Ardahan Kars Iğdır’da stüdyo açacak olan Kaçkar TV’nin bu haftaki durağı Doğu Anadolu’nun çukur ovası bilinen ve Ermenistan Azerbaycan İran üçgeninde bulunan sırtını Ağrı Dağı’na yaslayan Iğdır oldu.
Iğdır hab. Haberi
Kaçkar TV’nin Iğdır’daki röportajları dikkat çekti

Türksat uydusu  üzeri yayın yapan ve çok yakında Ardahan Kars Iğdır’da stüdyo açacak olan  Kaçkar TV’nin bu haftaki durağı Doğu Anadolu’nun  çukur ovası  bilinen  ve Ermenistan Azerbaycan İran üçgeninde bulunan sırtını Ağrı Dağı’na yaslayan Iğdır oldu.

            Kaçkar TV Iğdır’da sokak  röportajları başta olmak üzere kurum ve kuruluşlarla bir araya geldi. Rengli dakikaların yaşandığı sokak röportajlarında yurttaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen ve aynı zamanda dinlediği sorun ve sıkıntıları yetkililerle paylaşan Kaçkar TV Iğdır’lılar tarafında ilgiyle  karşılandı

            KAÇKAR TV Iğdır’da sokak röportajlarının yanı sıra kurum ve kuruluş amirleriyle program düzenledi.

            Iğdır’da 1.cisi yapılan Bal ve yöresel festivalinde,  Iğdır valisi Enver Ünlü’yle röportaj gerçekleştirdi.Iğdır’da Valilik bünyesinde yapılacak çalışmalar hakkında Vali Enver Ünlü’yle sohbet edildi .

             KAÇKAR TV’nin ortağı ve Serhat Birikim gazetesinin syönetim kurulu başkan yardımcısı Gazeteci Yazar Mustafa Küpeli öncülüğünde yapılan röportaj ve programlar devamında Iğdır Belediye Başkanı Av.Murat Yikit’le uzandı. Yikit’in konuğu olan Küpeli yaptığı Programda Başkan Yikit’i soru yağmuruna tuta. Mustafa Küpeli  yaklaşık bir saat yikit’le yaptığı tv programında belediyenin çalışmaları halkın olumlu ve de olumsuz tepkileri belediyenin yaptığı ve yapacakları projeler üzerinde sohbet gerçekleştirdi

            Belediyeden sonra Iğdır ticaret ve sanayi odası başkanı Kamil Arslan’la bir araya geldi. Başkan Arslanın makamında Televiziyon için yaptığı programda Arslan’a  yaklaşan Iğdır Ticaret ve sanayi odası başkan seçimi hakkında ve odanın çalışmaları üzerinde sorular soruldu..

            Gittiği her yerde ilgiyle karşılanan Gazeteci Yazar Mustafa Küpeli ve ekibi Iğdır AK Parti Binasına geçti.Ak Parti Binasında İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz’la program düzenlendi.Yaklaşık bir saat süren programda yurttaşların sorun ve sıkıntıları Başkan Tutulmaza iletildi.Ve Ak partinin Iğdır’daki faaliyetleri hakkında sohbet edildi ve Üniversite rektörü ile alınan randevuya yetişmek için Ak Parti binasında ayrıldı.

            Iğdır üniversitesi Rektörü Profesör Dr. Mehmet Hakkı Alma ile Iğdır üniversitesi karaağaç kanpüsünde program  için Bir araya gelindi. KAÇKAR TV sahibi ve ekibinin Rektörle yaptığı program yaklaşık bir buçuk saat sürdü.uzun uzun sohbet edildi ve üniversitenin muhteşem projeleri  TVmize bilgi olarak aktarıldı

            Son olarak da Iğdır ve çevre illerde sürekli adında söz ettiren Has Mandıranın sahibi Ziya Yiğitle bir araya gelindi. Has Mandıranın sahibi Ziya Yiğit yakında has ayran has yoğurta Türkiye ve migros alışveriş merkezlerinde sergilenecek.

            Yılların deneyimli tecrübeli gazeteci yazar ve televiziyoncu su Mustafa Küpeli bir saate yakın Has mandıra hakkında yaptığı sohbetti sonlandırıp bu programları TV ye servis etmek için İstanbul’a uçtu.

İzlemek İçin; FREKANS: Kaçkar TV frekans Türksat 12423-27500 Polarizasyon
V - Dikey  Digitürk 121. Kanal

İrtibat: 0212 224 84 44

İdris DEMİREL/Iğdır/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaçkar, TV’nin, Iğdır’daki, röportajları, dikkat, çekti,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği