Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 17:31
 
Kars36spor, İstanbul'da Moral Buldu
15 günlük İstanbul kampını tamamlayan Kars36Spor için Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde moral gecesi düzenlendi.
İstanbul Haberi
Kars36spor, İstanbul'da Moral Buldu

   Şehir kampı programıyla İstanbul'da 15 günlük misafirliklerini tamamlayan Kars36Spor, düzenlenen moral gecesinin ardından memlekete döndü. Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen geceye tam kadro katılan takım, Karslıların yoğun ilgi ve desteğiyle karşılaştı.

İŞADAMLARI, FUTBOLCULARI ELE BOŞ GÖNDERMEDİ

            Moral gecesinde Bal liginde 3. gurupta şampiyonluk mücadelesi veren Kars36 Spor oyuncularına başarılarından dolayı  Polat Tekstil Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Polat, İşadamı Çetin Çapan, ROYAL ev Aletleri şirketinin yönetim kurulu Başkanı  Gökhan Türkeş Öngel, Şair Şirketler Gurubu  Şirketinin yönetim kurulu Başkanı Ali Şayir, Beylikdüzü Kars Ardahan Iğdır Dernek başkanı Temel Altıntaş maddi destek sundukları için futbolcu ve taraftarlardan yoğun alkış aldılar.

'İSTANBUL'DAN YÜKSEK MORALLE AYRILIYORUZ'

            Üçüncü lige çıkmak amacıyla sürekli çalıştıklarını ifade eden Kars36Spor Kulübü Başkanı Muharrem Yıldız yaptığı konuşmada, İstanbul kampı sırasında kendilerinden desteklerini esirgemeyen bütün hemşehrilerine teşekkür etti. Takımın moral ve motivasyon açısından yüksek değerlerle İstanbul'dan ayrıldığını da söyleyen Yıldız, zorlu bir mücadele sürecinden sonra muhakkak hak ettikleri yere geleceklerini de sözlerine ekledi.

'ÇAPAN ve ARAS ÖRNEK OLSUN'

            Kars36Spor Genel Koordinatörü Zafer Aras'ın ve Karslı iş insanı Çetin Çapan'ın da emekleri ve katkılarıyla 15 günlük şehir kampını tamamladıklarını söyleyen Başkan Yıldız, hemşehrilerinin bu iki isim gibi takıma sahip çıkmaları ve destek vermeleri gerektiğinin altını çizdi.

RENKLİ SİMALAR MORAL GECESİNDEYDİ

            Yoğun ilginin olduğu Geceye Polat Tekstil Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Polat, İşadamı Çetin Çapan, ROYAL ev Aletleri şirketinin yönetim kurulu Başkanı  Gökhan Türkeş Öngel,  Esenyurt Belediye Başkan yardımcısı Selçuk Günerhan, Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Gazanfer Karakaş, Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Aytaç Özer, Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Togay Çoban, Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Duygu Koç,  Esenyurt Belediyesi Önceki Dönem Meclis üyesi Taner Uluğ,   Esenyurt Kent Konseyi Başkanı  Tuncer Dağ,  Esenyurt Muhtarlar Dernek Başkanı Ahmet Kuzgun, Beylikdüzü Kars Ardahan Iğdır Dernek Başkanı Temel Altıntaş, Esenyurt Kars Dernek Başkanı Av. Ender Aslan,  CHP Esenyurt İlçe Başkan  Yardımcısı Av. Ertan Akbaba, Kars36 Spor İstanbul taraftarlar ı onursal Başkanı Mustafa Küpeli,  Sarıkamış İşadamları Dernek Başkanı Nafız Özdemir, Kafkaseli Dernek Başkanı Adem Dengi,  Posof Dernek Başkanı Mihrican Deniz, Hanak Dernek Başkan vekili Sıtkı Dursun adını yazamadığımız siyasi parti temsilcileri, muhtarlar işadamları ve Kars36 spor taraftarları katıldı

KARS'IN KADİM KÜLTÜRÜ: AŞIKLAR ATIŞTILAR

            Konuşmaların ardından bölgenin vazgeçilmez kültürü olan aşıklık geleneği sahneye kondu. Aşıklar sazları, sözleri ve atışmaları ile programa renk kattılar.

Nevzat İNCEDERE/Esenyurt/Serhat Birikim

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kars36spor,, İstanbul'da, Moral, Buldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı