Haber Detayı
13 Ekim 2020 - Salı 14:24
 
Kaymakam Nur Sevinç Özbek Çakas'tan Fidan dikme kampanyasına destek
Ormanların Kardeşliği Platformu yöneticileri Türkiye'deki 30 kadın kaymakamdan bir olan Kars Akyaka kaymakamımız Sn. Nur Sevinç Özbek Çakası'ı ziyaret etti.
Kültür-Sanat Haberi
Kaymakam Nur Sevinç Özbek Çakas'tan Fidan dikme kampanyasına destek

 Ormanların Kardeşliği Platformu yöneticileri Türkiye'deki 30 kadın kaymakamdan bir olan Kars Akyaka  kaymakamımız Sn. Nur Sevinç Özbek Çakası'ı ziyaret etti.

Akyaka Kaymakamı Nur Sevinç Özbek Çakas, Ormanların kardeşliği platformunun başlattığı her köye bin fidan kampanyasına herkes destek sunmalıdır.

Ziyarete Ormanların Kardeşliği Platformu Sözcüsü Asım Karabacak, Genel Koordinatör Mustafa Küpeli, yönetim kurulu üyesi Yücel Taşçı İşadamı Taylan Çakas katıldı.

Platform  heyetinin onuruna bir yemek veren Türkiye'deki 30 kadın kaymakamdan biri Nur Sevinç Özbek Çakas;  Bizden hem nezaketini esirgemedi hem de ilimizin tek kadın kaymakamı olarak gurur sebebimiz oldu.

 Ziyarette uzun bir sunum yapan Platform Asım Karabacak'tan sonra Konuşan, Kars İli Akyaka Kaymakamı Nur Sevinç Özbek Çakas , Ormanların kardeşliği platformu başlattığı her köye bin fidan kampanyasına destek olacağını ve Akyaka'nın merkez ve tüm köylerinin ağaçlandırılması projesi için sabırsızlandığını ifade ederek tam bir işbirliği içinde olmayı kabul etmesi Platformun yöneticilerinin yüzünü güldürdü.

Tacettin DURMUŞ/Kars/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Nur, Sevinç, Özbek, Çakas'tan, Fidan, dikme, kampanyasına, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı