Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 00:20
 
Koca Yürekli adam, Turgut Geçgel Hayatını Kaybetti
İstanbul ve Esenyurt İlçesine göç eden hemşehrilerini seven, sahip çıkan, ekmeğini paylaşın yardım sever namı diyar (Parmaksız) Turgut Geçgel geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hayata gözlerin yumdu.
İstanbul Haberi
Koca Yürekli adam, Turgut Geçgel Hayatını Kaybetti

İstanbul ve Esenyurt İlçesine göç eden hemşehrilerini seven, sahip çıkan, ekmeğini paylaşın yardım sever namı diyar kars'l ıhemşehrimiz  (Parmaksız) Turgut Geçgel geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hayata gözlerin yumdu.

İstanbul’da hayatını kaybeden Özkan ve Yılmaz Geçgel’in babaları Namı diyar (Parmaksız) Turgut Geçgel’in aramızdan ayrılmışından dolayı sevenleri, hemşehrileri, ailesi dost ve arkadaşlarını derinden üzdü.

Esenyurt ilçesinin kurucularından Geçgel ailesinin büyüklerinden koca çınarı, koca yürekli adam namı diyar (Parmaksız) Turgut Geçgel, göçüp giderken arkasında Erdemlik, mertlik, yiğitlik, güçlü bir hemşehri kültürü bıraktı.

DOSTLARI SON YOLCULUĞUNDA YALNIZ BIRAKMADI

Cenaze törenine Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, CHP Esenyurt ilçe Başkanı Hüseyin Ergin ve yönetim kurulu üyeleri, Esenyurt Belediye meclis üyeleri, iş adamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplam örgütleri, muhtarlar ve çok sayıda Kars Ardahan Iğdır’lı hemşehrileri ve sevenleri katıldı

İSTANBUL’DA TOPRAĞA VERİLDİ

Merhum Turgut Geçgel’in cenazesi esenyurt’ta kılının öğle namazından sonra, Corona virüs kuralları çerçevesinde yoğun bir kalabalık eşliğinde Esenyurt mezarlığında torağa verildi.

 Serhat Birikim Medya Gurubu olarak Merhum Turgut Geçgel'i’e Allah’tan rahmet yakınlarına ve Geçgel ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz

Burhan AYDIN/Esenyurt/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koca, Yürekli, adam,, Turgut, Geçgel, Hayatını, Kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı