Haber Detayı
15 Ağustos 2016 - Pazartesi 14:54
 
KONUTLAR YÜKSELİYOR
Yaklaşık 20 gün önce ...Yaklaşık 20 gün önce temeli atılan Çıldır Toki Konutları yükselmeye başladı. Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu´nun katılımıyla yaklaşık 20 gün önce temeli atılan Çıldır Toki konutlarının iki bloğunun kaba inşaatı tamamlanarak üçüncü bloğa geçildi. Toplam dört blok 80 daire olacak olan Çıldır Toki konutlarının sezon bitmeden bitirilmesi amaçlanıyor. Çıldır eski hapishane mevkisinde yapılan Çıldır Toki konutlarının ilçedeki konut eksikliğini büyük anlamda gidereceğini belirten Başkan Azizoğlu" dört blok seksen daireden oluşacak olan toki konutlarımızın inşaatı büyük bir hızla devam ediyor. Yüklenici firmamız iki bloğun kaba inşaatını tamamlayarak, üçüncü kata başladılar. İklim şartları elverişli olursa Allah´ın izni ile kışa girmeden dairelerimizi sahiplerine teslim etmeye çalışacağız. Çıldır Toki konutlarımız tamamlandıktan sonra da ilçemizdeki konut sıkıntısı büyük anlamda giderilmiş olacak " dedi.
Kars Haberi
KONUTLAR YÜKSELİYOR

Yaklaşık 20 gün önce temeli atılan Çıldır Toki Konutları yükselmeye başladı.
     Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu´nun katılımıyla yaklaşık 20 gün önce temeli atılan Çıldır Toki konutlarının iki bloğunun kaba inşaatı tamamlanarak üçüncü bloğa geçildi. Toplam dört blok 80 daire olacak olan Çıldır Toki konutlarının sezon bitmeden bitirilmesi amaçlanıyor. 
     Çıldır eski hapishane mevkisinde yapılan Çıldır Toki konutlarının ilçedeki konut eksikliğini büyük anlamda gidereceğini belirten Başkan Azizoğlu" dört blok seksen daireden oluşacak olan toki konutlarımızın inşaatı büyük bir hızla devam ediyor. Yüklenici firmamız iki bloğun kaba inşaatını tamamlayarak, üçüncü kata başladılar. İklim şartları elverişli olursa Allah´ın izni ile kışa girmeden dairelerimizi sahiplerine teslim etmeye çalışacağız. Çıldır Toki konutlarımız tamamlandıktan sonra da ilçemizdeki konut sıkıntısı büyük anlamda giderilmiş olacak " dedi.


Erkan Sarıkaya/Serhat Birikim/Ardahan

Kaynak: Editör: Ayten Alkaşı
Etiketler: Yaklaşık, 20, gün, önce, Yaklaşık, 20, gün, önce, temeli, atılan, Çıldır, Toki,
Yorumlar
Haber Yazılımı