Haber Detayı
13 Ağustos 2020 - Perşembe 16:10
 
Küpeli, CHP’ Genel Merkezinde Deniz Demir'i Tebrik Etti
CHP genel başkanı Sn, Kılıçdaoğlu'nun başdanışmanı Demir, PM seçiminde nitelikli bir oy alarak üst sıralarda seçilmeyi başarması, biz hemşehrilerini ziyadesiyle gururlandırmıştır.
Ankara Haberi
Küpeli, CHP’ Genel Merkezinde Deniz Demir'i Tebrik Etti

CHP genel başkanı Sn, Kılıçdaoğlu'nun başdanışmanı Demir,  PM seçiminde nitelikli bir oy alarak üst sıralarda seçilmeyi başarması, biz hemşehrilerini ziyadesiyle gururlandırmıştır.

İstanbul Kars Ardahan Iğdır Derneğinin onursal başkanı Gazeteci Mustafa Küpeli,  CHP,  PM üyesi seçilen sevgili hemşehrimiz Deniz Demir'i makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Tebrik ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren CHP genel Başkanı Sn, Kılıçdaoğlu'nun başdanışmanı ve CHP Parti Meclis Üyesi Deniz Demir,  Serhat Bölgesine yayın yapan Serhat Birikim Gazetesinin Sahibi köylüm Mustafa Küpeli 30 yıldır Memleketimizin değerleriyle gurur duyup manşetlerine taşıyarak onurlandırdığı bütün Kars Ardahan Iğdır’lı hemşehrilerimin birer teşekkür borcu vardır.  Dedi

CHP genel Başkanı Sn, Kılıçdaoğlu'nun başdanışmanı olduğumda yine ilk ziyareti Genel merkezinde yapan Mustafa abi, tebrik ziyaretinde başarı plaketi vererek şahsının onurlandırıldığını hatırlatan Demir, her zaman olduğu gibi sıcağı sıcağını bizi tebrik etmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Dedi.

Serhat Birikim Medya Gurubu olarak Genç hemşehrimizi kutluyor ve daha etkin sorumlulukların üstesinden geleceğine yürekten inanıyoruz. Başarılar diliyoruz.

Poyraz DURAK/ANKARA/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Küpeli,, CHP’, Genel, Merkezinde, Deniz, Demir'i, Tebrik, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı