Haber Detayı
11 Ağustos 2016 - Perşembe 19:06
 
Lüxs Otomobil NZR GURUP A.Ş’den Alınır;
Otomotiv sektöründe 10 yılı aşkın hizmet veren 250 m2 2 katlı kapalı geniş alanda sergilediği satılık Lüks araçlarıyla İstanbulluların ilgisini çeken ve ünlülerin adresi olan NZR GURUP A.Ş; hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden ödün vermeden, sektörde öncü kuruluş olma yolunda emin adımlarla yürüyüşüne devam ettiriyor.
İş Dünyası Haberi
Lüxs Otomobil NZR GURUP A.Ş’den Alınır;

Otomotiv sektöründe 10 yılı aşkın hizmet veren 250 m2 2 katlı kapalı geniş alanda sergilediği satılık Lüks araçlarıyla İstanbulluların ilgisini çeken ve ünlülerin adresi olan NZR GURUP A.Ş; hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden ödün vermeden, sektörde öncü kuruluş olma yolunda emin adımlarla yürüyüşüne devam ettiriyor.

Bölgemizin değerli iş adamı Aydın Nazar’ın oğlu Hamit Nazar NZR Group İnşaat Tekstil Otomotiv Süt Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne bir halka daha ekledi.

10 yıl önce Etilerde açılan ve iş dünyası, magazin dünyası ve İstanbul’un renkli simalarının araç taleplerini karşılayan NZR GURUP A.Ş, Güvenilir, dürüst, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, üstün ve kaliteli araçlarıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Eti­ler’de 30 araç ser­gi­le­dik­le­ri­ni ve show­ro­omlar­ındaki araç­la­rın tamamın sıfır araç olduğunu söyleyen NZR Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Nazar, İçe­ri­sin­de iş, sa­nat ve spor dün­ya­sı­nın ta­nın­mış isim­le­ri­nin de bu­lun­du­ğu 20 bi­nin üze­rin­de­ki müş­te­ri port­fö­yü­müz­le sü­rek­li ir­ti­bat ha­lin­de­yi­z” diye konuştu.

NZR GROUP’IN LÜXS ARAÇ GALERİSİ, ÜNLÜLERİN UĞRAK YERİ OLDU

Otomotiv sektörünün hızla gelişmesi, araç markalarının yeni modellerle ilgiyi üzerine toplaması, alım satım ve noter masraflarının düşmesi ile araç almak ve satmak kolaylaştığı için ülkemizde her yıl yaklaşık 3 ile 5 milyon arasında araç el değiştirmektedir diyen Nazar, ‘alım satımın artması durumu beraberinde bazı sıkıntıları da getiriyor’ dedi.

Bu kadar seçeneğin arasında araç almaya çalışırken hangi aracı almalıyız ve düzgün aracı nasıl bulmalıyız?.  Araç alırken nelere dikkat etmeliyiz? gibi sorularımızı yanıtlayan NZR Group Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Nazar’la şirket merkezinde bir söyleşi yaptık.

S. BİRİKİM: Araç alınırken nelere dikkat etmek lazım?

H: NAZAR:  Güvenilir galerilerden alırsınız sorun yok. Ama sıfır araçlarda bile hatalar olduğunu unutmamak lazım. Bununla ilgili birçok haber okuduk. Fabrikasyon boya hataları, araçları nakliye tırlarına yüklerken oluşan hasarlar, taşıma esnasında oluşan hasarlar ve tırlardan indirirken oluşan hasarlardan mütevellit onarılmış tamir ya da boya işlemi görmüş bir sürü araç var. Bu tarz problemler yüzünden müşterileri ile mahkemelik olan bayiler var. İşte Dürüstlük çok önemli. Bu yüzden 10 yıldır hiçbir müşteriyle bir sorunumuz olmadı.

S. BİRİKİM: Peki sıfır araç alırken nelere dikkat etmeli?

H. NAZAR:  Öncelikle almayı düşündüğümüz aracı bayiden çıkarmadan ve teslim almadan önce kesinlikle ve kesinlikle beyin servisine indirip tamamen hatasız olduğuna dair ekspertiz yaptırılmalı.

S. BİRİKİM: İkinci el otomobil alırken nelere dikkat etmeli?

H. NAZAR:  2.el bir araç alırken çok daha dikkatli davranmak gerekiyor.

İkinci el araç alırken bir sürü hikayeyi sizde duymuşsunuzdur. Örneğin karşınıza otomobil dolandırıcıları, hurda araç tamir edip bakımlı kazasız ve temiz diyerek satan satıcılar, bu tür hasarı kayıt altında olmayıp, tramerden sorgulattığınızda kayıt çıkmayan, kazasız sanılan araçlar, ağır hasardan dolayı pert raporlu araçlar, ticari olarak kullanılmış ve hususiye çevrilmiş araçlar, kilometreleri ile oynanmış km si düşürülmüş araçlar, ağır motor, mekanik ve şanzıman arızası olan idareten tamir edilmiş araçlar gibi sorunlar, çokça karşılaşacağımız durumların başında geliyor. Bu anlamda sıfır araba almak her türlü kazançlıdır diye düşünüyorum. Unutmayınız aldığınız araca sadece para vermiyoruz aynı zamanda canımızı ve sevdiklerimizi bu araçlarla taşıyoruz.

S. BİRİKİM: Lüks araç alırken sizden almanın bir avantajı var mıdır?

H. NAZAR:  Müşteri isteklerine en üst seviyede cevap verebilecek şekilde hizmet veriyoruz. Geniş araç çeşitleriyle ister lüks, ister orta sınıf ister jeep modelleriyle İstanbul’’da herkesin zevkine göre araç bulunduruyoruz.

Türkiye’nin tanınmış simalarına, ünlü iş adamlarına, sanat dünyasına, televizyon dünyasına; Renge Rover, Mercedes, Maserati, Porsche marka araç satıyoruz.  

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda araçları Almanya’dan aracı kuruluş olmaksınız direk sipariş eden İthalat firmasından birisiyiz. Müşterilerimizin hayallerindeki arabaları aracı firma olmadan daha uygun fiyatlarla teslim ediyoruz.

Yine aynı zamanda Ardahan ve Göleli olarak lüks otomobil sektöründe faaliyet göstermek büyük bir heyecan. Çünkü Lüks otomobil sektöründe faaliyet gösteren hemşerimiz yok. Ardahan’ı Göle’yi temsilen NZR Group A.Ş’nin kurucusu ben varım dedi.

         Asıl mesleği Mimarlık olan Hamit Nazar, İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık Bölümünü bitirmiştir. Otomobil sektörünün yanı sıra NZR Group bünyesinde inşaat faaliyetleriyle de meşgul olmaktadır. Araç almak isteyen hemşerilerimize kapımız sonuna kadar açıktır.

İsmail KÜPELİ/İstanbul/Siyasal Birikim

 

 

 

Kaynak: Editör: Ayten Alkaşı
Etiketler: Otomotiv, sektöründe, 10, yılı, aşkın, hizmet, veren, 250, m2, 2, katlı, kapalı,
Yorumlar
Haber Yazılımı