Haber Detayı
27 Eylül 2017 - Çarşamba 18:24
 
Metin Karayazı; Annesini kaybetti
MHP İstanbul 3 bölge Milletvekili Adayı Metin Karayazı'nın annesi Muhteber Karayazı geçirdiği bir rahatsızlık sonucu yaşama gözlerini yumdu.
İstanbul Haberi
Metin Karayazı; Annesini kaybetti

MHP İstanbul 3 bölge Milletvekili Adayı Metin Karayazı'nın annesi Muhteber Karayazı geçirdiği bir rahatsızlık sonucu yaşama gözlerini yumdu.

            Merhum Muhteber Karayazı'nın cenazesi Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camisinde kılınan ikindi namazından sonra yoğun bir kalabalık eşliğinde Küçük Çekmece Kanarya mezarlığına defin edildi.

            TAZİYE BEYLİKDÜZÜ KAI DERNEK BİNASINDA VERİLDİ.

            Cenaze defininden sonra taziye Beylikdüzü Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Dernek binasında verildi.

            Taziyede KAI Dernek Başkanı Temel Altuntaş ve yönetim kurul üyeleri bütün konuk misafir ve hemşerileriyle tek tek ilgilenmeleri dikkatlerden kaçmadı.

            Taziyeye, B. Çekmece Cumhuriyet Savcısı Fikret Aras,  Beylikdüzü Belediyesi meclis üyesi Nazım Çuhalı, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Baran Barış Yıldız, Dr. Bülent Deniz Çuhalı, Beylikdüzü Kars Ardahan Iğdır Dernek Başkanı Temel Altıntaş, Iğdır Derneğinin eski Başkanı Aydın Şavluk, İstanbul Kars Ardahan Iğdır Derneğinin onursal Başkanı Mustafa Küpeli, Beylikdüzü Belediyesi zabıta amiri Yaşar Aygün adını yamadığımız bölgenin renkli simaları ve Beylikdüzü Kars Ardahan Iğdır Derneğinin yönetim krulu üyeleri katıldı

            Serhat Birikim Medya Gurubu olarak Merhum Muhteber Karayazı'ya Allah'tan rahmet yakınlarına ve Karayazı ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

            Taziye İçi; oğlu Metin Karayazı GSM: 0542 652 36 36

İsmail KÜPELİ/İstanbul/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Metin, Karayazı;, Annesini, kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği