Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 18:10
 
Minik Yüreklere Yardım Eli
Iğdır Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Ana Okulu´na "Rödl&Partner" adlı Danışmanlık Şirketi tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında yardım yapıldı.
Iğdır hab. Haberi
Minik Yüreklere Yardım Eli

Iğdır  Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Ana Okulu´na "Rödl&Partner" adlı  Danışmanlık Şirketi tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında yardım yapıldı.

Okul Müdürü Cahit SEVİNDİK; Yardım içeriğinde" oyuncak, oyun hamuru, boya setleri, boyama kitapları, zeka ve denge geliştirici oyunlar" gibi anaokulu öğrencilerinin seviyesine uygun ve gelişimlerine katkı sağlayacak malzemelerin olmasının kendilerini fazlasıyla memnun ettiğini belirtti.

            Öğrencilere sınıflarında okul yönetimi ve öğretmenler tarafından sürpriz yapılarak sınıf ortamında dağıtımı yapıldı. Okul Müdürü Cahit SEVİNDİK "Okulumuza yaptıkları destekten ve eğitim-öğretime verdikleri önem ve hassasiyetten ötürü "Rödl&Partner" şirket ve çalışanlarına okulumuz öğrencileri ve öğretmenleri adına teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

Serdar ÜNSAL/İdris DEMİREL/Iğdır/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Minik, Yüreklere, Yardım, Eli,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği