Haber Detayı
23 Eylül 2017 - Cumartesi 18:09
 
Orhan Çerkez; Başkan Yardımcısı oldu
Uzun yıllar Ataşehir Belediyesinin değişik kademelerinde müdürlük ve yöneticilik yapan Hemşehrimiz Orhan Çerkez Ataşehir belediyesi Başkan Yardımcısı oldu.
İstanbul Haberi
Orhan Çerkez; Başkan Yardımcısı oldu

  Uzun yıllar Ataşehir Belediyesinin değişik kademelerinde müdürlük ve yöneticilik yapan  Hemşehrimiz Orhan Çerkez Ataşehir belediyesi Başkan Yardımcısı oldu.

       Ataşehir Belediyeye işi düşen Çevresine ve hemşehrilerin bütün sorunlarına duyarlı olan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, BÖlge derneklerinin ve Kars Ardahan Derneklerinin bütün etkinliklerine katılıp her türlü destek sunan yürekli bir hemşehrimizin o makama gelmesi bütün Ataşehirleri ve Kars Ardahan Iğdır camiasını sevindirmiştir.

KARS SPOR'A DESTEĞİ HİÇ UNUTULMAYACAKTIR

       Kars Sporun deplasmanlara giderken araç temin ederek destek sunması hemşehrileri tarafından özellikle Kars Spor taraftarlar gurubu tarafından her zaman taktir edilmiştir.

       Serhat Birikim Medya Gurubu olarak Orhan Çerkez'in yeni görevinde başarılar diler. Kadrosunda Başkan yardımcısı yapan Ataşehir Belediye başkanı İlgezdiyede ayrıca teşekkür ederiz

İsmail KÜPELİ/İstanbul/Serhat Birikim

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Orhan, Çerkez;, Başkan, Yardımcısı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği