Haber Detayı
17 Ocak 2021 - Pazar 23:25
 
Özgen NAMA, Bir Umut Kapısı Gibi
İBB iştirak şirketlerinden İstanbul Halk Ekmek A.Ş’nin yönetim kurulu başkan vekili Özgen NAMA, umutlarını büyüttüğü sevenlerini, dost ve partili yoldaşlarını sevgiyle kucaklıyor.
İstanbul Haberi
Özgen NAMA, Bir Umut Kapısı Gibi

Güçlü kişiliği ve kocaman yüreği ile siyasi yaşamında gönüllere taht kuran CHP'nin Sancaktepe Belediye Başkan adayı ve İBB iştirak şirketlerinden İstanbul Halk Ekmek A.Ş’nin yönetim kurulu başkan vekili Özgen NAMA, umutlarını büyüttüğü sevenlerini, dost ve partili yoldaşlarını sevgiyle kucaklıyor.

Ziyaret öncesi yaptığımız gözlemler çerçevesinde Koronavirüs nedeniyle insanların sokağa çıkmadığı günümüzde yüzlerce insanın İBB iştirak şirketlerinden İstanbul Halk Ekmek A.Ş’nin yönetim kurulu başkan vekili Özgen NAMA’nın makamı bir seçim ofisi gibi günde yüzlerce ziyaretçisi gelmesi gözlerden kaçmadı.

Komşuluk bilincini aşılamak ve birlik, beraberlik mesajı vermek için yaşlısından, gencine, kadınından emekçisiyle el ele gönül gönül’e verip siyasi yaşamında, toplumun umutlarını büyüten NAMA; her kesim tarafından taktir toplamayı sürdürüyor.

Açlığın, yokluğun, çaresizliğin gerçek anlamını bilen Özgen NAMA. Kendisini ziyaret eden, iş ve ya yardım bekleyenlerin sorunlarını çözmek için gülen yüzüyle gayret gösteriyor.

Siyasi tecrübeleriyle, güler yüzlü ve cana yakın davranışlarıyla vatandaşın sempatisini kazanan NAMA’yı ziyaret edenlerin içinde kentim dediği, tozunu yuttuğu Sancaktepe’nin sokaklarında gelen komşularıyla buluşmanın mutluluğu yaşaması gözlerden kaçmadı.

KÜPELİ HİZMETLERİNDEN  DOLAYI  NAMA’YI TEBRİK ETTİ

KAÇKAR TV Yönetim Kurulu Üyesi ve Serhat Birikim Medya Gurubunun Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Küpeli, İBB iştirak şirketlerinden İstanbul Halk Ekmek A.Ş’nin yönetim kurulu başkan vekilli Özgen NAMA’yı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN NAMA TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretten çok memnun olduğunu dile getiren İBB iştirak şirketlerinden İstanbul Halk Ekmek A.Ş’nin yönetim kurulu başkan vekili Özgen NAMA, ziyaretinden ve bölge insanına hizmetlerinden dolayı Gazeteci Mustafa Küpeli’ye teşekkür etti.

NAMA; SERHAT BİRİKİM O TOPRAKLARIN DİLİ OLDU

Serhat Birikim gazetesin inceledikten sonra bir konuşma yapan Başkan NAMA; Çeyrek asırdır Kars Ardahan Iğdır’ın reklamın yapıp, tanıtmak, göçü durdurmak için gerek devlet, gerek özel teşebbüsün yatırım yapmaları için çaba göstermiş güçlü bir yayın kuruluşudur. diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü;

MİLYONLARCA KAI’LIYI TANIŞTIRDI

Çeyrek asırdır insanlarımız tanıştırmak için çaba gösteren, gurbete göç edenlerin izini bulup kaynaşmasında büyük aracılık yapan Serhat Birikim Gazetesi 2002 yılında çıkardığı KAI tanıtım albümü sayesinde milyonlarca hemşehrimiz tanışmış kaynaşmıştır.

Serhat birikim gazetesi tek kelimeyle o toprakları gözü, kulağı ve o coğrafyanın dili oldu. 

Bu nedenle Başta Sn. Küpeli ve bütün çalışanlara çok teşekkür ediyorum.

Burhan GÖRKEN/Kartal/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özgen, NAMA,, Bir, Umut, Kapısı, Gibi,
Yorumlar
Haber Yazılımı