Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 03:41
 
Saime Yıldırım (Küpeli) Doğduğu Topraklara Hasret Gitti
Oltu’nun tanınmış simalarından, herkes tarafından sevilen sayılan Lütfü Yıldırım’ın eşi Saime Yıldırım (Küpeli) geçirdiği bir hatasızlık sonucu yaşama gözlerini yumdu.
İstanbul Haberi
Saime Yıldırım (Küpeli) Doğduğu Topraklara Hasret Gitti

Oltu’nun tanınmış simalarından, herkes tarafından sevilen sayılan Lütfü Yıldırım’ın eşi Demirce Şahismail Küpeli'nin Kızı, Saime Yıldırım (Küpeli) geçirdiği bir hatasızlık sonucu yaşama gözlerini yumdu.

Saime Yıldırım (Küpeli) Misafir geldiği İstanbul’dan doğduğu topraklara çok gitmek istedi, ama Cirona virüs engel olunca o topraklara hasret gitti.

İstanbul’da 71 yaşında hayatını kaybeden Saime Yıldırım (Küpeli) sevenlerini, dost arkadaşlarını, çocuklarını,  Oltu ve Göleli hemşehrilerini derinden üzdü.

Herkesi seven gülen yüzünü esirgemeyen, giderken arkasında iyi bir örnek anne, iyi bir komşu kültürü, erdemlik bırakarak ayrılan Saime Yıldırım (Küpeli) büyük bir boşluk bıraktı.

Merhum Saime Yıldırım (Küpeli)  Cenazesi İstanbul Küçük Çekme Mezarlıklar Müdürlüğünde Damadı Bağcılar Müftüsü Celal Büyük’ün, kıldırdığı öğle namazından sonra, Esenyurt Gülbahçe mezarlığına defin edildi.

Serhat Birikim Medya gurubu olarak Merhum Saime Yıldırım (Küpeli) ‘ye Allahtan Rahmet, yakınlarına, Küpeli ve Yıldırım ailesine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

Taziye için: Damadı İbrahim KKAYA GSM: 0536 728 2336

Ayhan YILMAZ/İstanbul/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saime, Yıldırım, (Küpeli), Doğduğu, Topraklara, Hasret, Gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı