Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 15:11
 
Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin’ İçin insan seli
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerdi Şişli Belediye Başkan adayı Mali Müşavir Muammer Keskin’in binlerce dostu arkadaşı partilisi ve Kars Ardahan Iğdır’lı hemşerileri Şişli halkı katılarak destek verdi.
İstanbul Haberi
Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin’ İçin insan seli

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerdi Şişli Belediye Başkan adayı Mali Müşavir Muammer Keskin’in binlerce dostu arkadaşı partilisi ve Kars Ardahan Iğdır’lı hemşerileri Şişli halkı katılarak destek verdi.

Şişli halkının partililerin ve Kars Ardahan Iğdır’lıların yoğun katılım sağladığı, CHP Şişli İlçe binasının önünde yapılan CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, adaylık açıklamasında Şişli halkın yoğun destek verdi.

RANTA İZİN VERMEYECEĞİM

 "Şişli’yi temiz siyasetle ilmik ilmik örmeye geliyoruz. Diyen Keskin,  Benim ve herhangi bir yakınımın mal varlığınız artmasına izin vermeyeceğim” dedi.

CHP Şişli İlçe Başkanlığı'nda gerçekleşen programa CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Ardahan eski Milletvekili Ensar Öğüt, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş, CHP Şişli Belediye Başkan aday adayları, CHP Genel Başkan Yardımcıları, Parti Meclisi Üyeleri, Belediye Başkan aday ayları, meclis üyeleri ve aday adayları, muhtarlar, Ardahan dernekler Federasyon başkana Fakir Yılmaz Ardahan dernek Başkanı Ahmet Demirbaş, Kars Ardahan Idır’lı hemşehrileri ve binlerce Şişli halkı katıldı.

"BAYRAĞIMI MUAMMER KESKİN'E DEVREDECEĞİM"

'Kardeşim' dediği Muammer Keskin'i desteklediğini dile getiren Hayri İnönü, "Ben bayrağımı Muammer Keskin’e devredeceğim, Muammer Keskin’i de size emanet ediyorum” sözüyle kalabalıktan yoğun alkış geldi.

KESKİN, ÇAĞDAŞ, YAŞANAN BİR ŞİŞLİ’DE YAŞATMAK İÇİN YOLA ÇIKTIM.

Programda konuşan CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, "Şişli’de yaşayan çocuklarımızın tümünü kendi torunum gibi, kendi çocuğum gibi en çağdaş, yaşanan bir Şişli’de yaşatmak için yola çıktım. Hayri İnönü kardeşim ile diğer aday adayı kardeşlerim ile ilmek ilmek örmeye geliyoruz. Şişli’de ki temiz siyaseti yapmak için hepimiz bu sabah da bir araya geldik. Hepimizin kararı ortak bir karardır. Ama bunun önderliğini yapan da Hayri İnönü’dür. Kendisine şükranlarımı, saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum. Buralar gelip geçici makamlar. Buraları ilelebet sanki babadan kalma bir makam olarak görenlere de buradan selamımız olsun. Buradan size söz veriyorum. Görev döneminde yetkilerimi kendime, aileme ve herhangi bir yakınımın zenginleşmesi ve güç sahibi olması için kullanmayacağım. Bu sözümüzü bana lütfen hatırlatın. Siyasette söz vermek kolaydır ama biz kırk yıldır burada siyaset yapıyoruz. Bizi tanıyanlar bilir ki, verdiğimiz söze imza atmamıza gerek yok, yeterlidir” dedi.

Keskin: 2 Nisanda tebrik etmeye bekliyorum

2 Nisan günü Şişli halkını kendisini tebrik etmesi için beklediğini dile getiren Muammer Keskin, Şişli’de yeni bir anlayışı, Hayri İnönü’nün başlattığı temiz anlayışı devam ettirmek benim boynumun borcudur. Seçim sürecinde ki sloganım, ‘Şişli’de söz de, karar da, yetki de Şişli Halkının olacak’tır”  Dedi.

MUAMMER KESKİN KİMDİR

Muammer Keskin mali müşavirdir, evli ve 2 çocuk babasıdır. İşte Muammer Keskin hakkında merak edilen ayrıntılar…

İŞ HAYATI

İlk iş deneyimi olarak İstanbul Belediyesi’nde çalışmaya başladı. Aynı zamanda Genel-İş Sendikası’nda çeşitli kademelerde görev aldı. 1982 yılına kadar İstanbul Belediyesi’ndeki görevini çeşitli birimlerde sürdürdü. 1982 yılında kısa dönem olarak askerlik görevini tamamladıktan sonra, 1982-1985 yılları arasında İstanbul Koca Mustafa Paşa Lisesi’nde öğretmenlik yaptı.

1985 yılından itibaren Şişli’de muhasebe mesleğini icra etmeye başladı. Aynı tarihlerde Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği kuruluşunda aktif rol aldı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üye ve yönetici olarak görevler aldı. 1990’lı yıllarda Sosyal Demokrat Değişim Dergisi Kurucu Üyesi olarak derginin yayınlanmasında katkı sundu.

SİYASET HAYATI

1991-1995 yılları arasında Sosyal Demokrat Halkçı Parti Şişli İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. İlçe, İl ve Kurultay delegeliği yaptı.

1998-2006 yılları arasında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürdü. İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşaivrler Odası Akademisi Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu.

Halen Türkiye Sosyal Siyasi Araştırmalar Vakfı (TUSES) Genel Sekreterlik görevi ve Türk Onkoloji Vakfı Genel İdare Kurulu Üyeliği devam etmektedir.

SMM Denetim A.Ş.’de kurucu ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak Şişli’de Mali Müşavirlik mesleğini sürdürmekte olan Muammer Keskin evli ve 2 çocuk babasıdır.

Belkıs KILIÇ/Şişli

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şişli, Belediye, Başkan, adayı, Muammer, Keskin’, İçin, insan, seli,
Yorumlar
Haber Yazılımı