Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 20:58
 
SÜT-MAR Çiftlik Organik Ürün Pazarlıyor
Son zamanlarda doğu ekspresle Kars’a giden yerli ve yabancı turistlere SÜT-MAR Kars’ın yüzünü ak edecek organik ürünleri pazarlıyor.
İş Dünyası Haberi
SÜT-MAR Çiftlik Organik Ürün Pazarlıyor

Son zamanlarda doğu ekspresle Kars’a giden yerli ve yabancı turistlere SÜT-MAR Kars’ın yüzünü ak edecek organik ürünleri pazarlıyor.

Bölgede üretilen organik ürünler hakkında Serhat Birikim Gazetesine açıklamada bulunan SÜT-MAR Çiftlik ürünleri şirketini kurucusu Fermani ÇİÇEKÇİ; Yazın üretilen yiyecekler beslenen hayvanlardan üretilen Dünya’da eşi ve benzeri bulunmaya ilaç ve gübre görmeyen coğrafyanın organik ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz dedi

Can boğazdan geçer hayat bir daha ele geçmez katkı maddelerinden dolayı iyi beslenemeyen ülkemizin insanına ilaç değerindeki organik. Gravyer peyniri, eski kaşar peyniri, göbek kaşar, taze kaşarı, çeçil peynir, beyaz peynir ve çeşitleri, Bal tereyağı, Kağızman ilçesinin elması, duttan yapılan pestili, dutu, tatlı, ekşi kayısı ve erik kurusu KAZ eti gibi tamamen organik Kars’ın değerli ürünlerini satıyoruz diyen SÜT-MAR Çiftlik ürünleri şirketini kurucusu Fermani ÇİÇEKÇİ; İlimizin de reklamının yapmanın gayreti içindeyiz.

Çiçek, Ekolojik dengenin korunması, gıda güvenliği, sağlıklı beslenme, organik ürüne olan talep giderek üretim yaygınlaşmaktadır.  Bu nedenle Kars Ardahan Iğdır bölgesi organikçiler tarafından gözlem altında olduğu için İlimize her hangi bir söz gelmesin diye kaliteli ürün satıyoruz dedi.

50’nin üzerinde ürün çeşidiyle Kaliteli bir hizmet veriyoruz. Diyen SÜT-MAR Çiftlik ürünleri şirketini kurucusu Fermani ÇİÇEKÇİ; siparişle verilen ürünleri Türkiye’nin her iline 1 gün içerisinde kargo yoluyla evlerinize kadar gönderiyoruz. Dedi.

İletişim Fermani ÇİÇEK GSM: 0532 799 33 87 – TEL 0747 223 20 27

 Erol KIRIM/Kars/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: SÜT-MAR, Çiftlik, Organik, Ürün, Pazarlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı