Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 11:11
 
TURSAM Holding A.Ş’den Ardahan Üniversitesine Katkı.
rdahan Üniversitesi, Spor Kompleksi ve Öğrenci Yaşam merkezine katkılarından dolayı Tursam Holding A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Samancı’ya Teşekkür etti.
İş Dünyası Haberi
TURSAM Holding A.Ş’den  Ardahan Üniversitesine Katkı.

Ardahan Üniversitesi, Spor Kompleksi ve Öğrenci Yaşam merkezine katkılarından dolayı Tursam  Holding A.Ş’nin  Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Samancı’ya Teşekkür etti.

       Ardahan Üniversitesinde yapımı devam eden Spor Kompleksi ve Öğrenci Yaşam Merkezi’nin Çelik konstrüksiyon malzemesi ile imalatını yaparak, Üniversiteye bağışlayan Tursam Holding A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ardahan- Göleli iş adamı Turgut Samancı, Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber’i makamında ziyaret etti.

Rektörden işadamı Samancı’ya Teşekkür

Ardahan Üniversitesinde gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Mehmet Biber, katkılardan dolayı Tursam Holding A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Samancı ve beraberindeki hediye teşekkür ederek birer hediye verdi.

Daha sonra, misafirlerini, kampüsünde yapımı devam eden Spor Kompleksi ve Öğrenci Yaşam Merkezi’ni yerinde gezdirerek bilgi sunan Rektör Biber,  Ardahan Üniversitesinde hakkında heyete geniş bilgi verdi.

Şanlıbay ALABA/Göle/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: TURSAM, Holding, A.Ş’den, , Ardahan, Üniversitesine, Katkı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı