Haber Detayı
03 Ağustos 2017 - Perşembe 10:07
 
Vali Enver Ünlü’den , Aydın Deniz’e Geçmiş Olsun Ziyareti
Iğdır valisi Enver Ünlü, bir süre önce rahatsızlanarak Iğdır devlet hastanesine yatırılan Iğdır Gazeteciler ve iletişimciler derneği başkanı Aydın Deniz’i ziyaret etti.
Iğdır hab. Haberi
Vali Enver Ünlü’den , Aydın Deniz’e Geçmiş Olsun Ziyareti

 

           Iğdır  valisi Enver Ünlü, bir süre önce rahatsızlanarak Iğdır devlet hastanesine yatırılan Iğdır Gazeteciler ve iletişimciler  derneği başkanı Aydın Deniz’i ziyaret etti.

            Iğdır valisi Enver Ünlü, Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol, Hastane başhekimi Dr. Nevruz Erez’i oda kapısında Iğdır Gazeteciler ve iletişimciler  derneği başkan yardımcısı Serdar Ünsal ve Aydın Deniz’in oğlu Suat  Deniz karşıladı.

             Gazeteci Aydın  Deniz’e geçmiş olsun dileğinde bulunan  Iğdır  valisi Enver Ünlü,” Bir an önce iyileş gel, köyler, ilçeler ve vatandaşlar bizi bekliyor. Seninle her yeri gezerek güzel haberler yapacağız. Sen bize lazımsın kendine dikkat edecek bir an önce iyileşeceksin  “dedi.

            Iğdır Gazeteciler ve iletişimciler derneği başkanı Aydın Deniz’de” ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek vali Enver Ünlü’ye teşekkür etti.

            Iğdır valisi Enver Ünlü,  Hastane başhekimi Dr. Nevruz Erez’den Aydın Deniz’in durumu hakkında bilgi aldı.Ziyarette Hastane müdürü Mustafa Akgün ve Başhemşire Nuran Bilir’de hazır bulundu.

serdar Unsal/Serhat Birikim Medya Grubu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Enver, Ünlü’den, ,, Aydın, Deniz’e, Geçmiş, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği