Haber Detayı
08 Ağustos 2017 - Salı 11:05
 
Vali Konağı Yolunun Giriş Çıkışları Zabıtaya Emanet
Halkımızın nefes aldığı Vali konağı yolunun tüm giriş çıkış bariyerlerinin açılıp kapanmasını zabıta Müdürlüğü tarafından yapıldığı bildirildi.
- Haberi
Vali Konağı Yolunun Giriş Çıkışları Zabıtaya Emanet

 Zabıtamız belediye sınırları içerisinde beldenin düzen, sağlık ve huzurunu temin ve korumak, belediye suçlarının işlenmesini önleyici tedbirleri almak ve işlenen belediye suçlarını takiple yükümlüdür diyen Belediye Başkanı Murat Yikit:” halkımızın vali konağı yolunda huzurlu bir şekilde vakit geçirmelerini sağlamak için gece 03.00’e kadar çalışan zabıta müdürlüğü ekiplerimiz görevlerini yaparken takviye güç isteme yerine bunu etkili iletişim kurarak karşı tarafı ikna edebilmek ve diyalogla işlerimizi sürdürüyoruz.”dedi.

 Günün 24 saatinde zabıta hizmeti aksatılmadan yürütüyor diyen Başkan Murat Yikit :’ Belediye zabıta Müdürlüğümüzi az sayıdaki memurları ile ilimizin bir sürü ağır sorunları ile mücadele edebilmek için bir yandan modernize oluyor diğer yandan da eğitim çalışmalarına ağırlık vererek etkin hizmeti hedefliyor. Halkımızın bir sorunu olduğu zaman Alo Zabıta 153’ü arayabilirler. ”dedi 

 

Iğdır/Basın ve Halkla İlişkiler

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Konağı, Yolunun, Giriş, Çıkışları, Zabıtaya, Emanet,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği