Haber Detayı
18 Ağustos 2016 - Perşembe 22:08
 
Vali Özefe,Posoflu Köksal Yardımcı’yı ziyaret etti
Vali Özefe,Posoflu Köksal Yardımcı’yı ziyaret etti
Ardahan Haberi
Vali Özefe,Posoflu Köksal Yardımcı’yı ziyaret etti

Ardahan Valisi İbrahim Özefe, 15 Temmuz Darbe girişimine yönelik düşüncelerinin yer aldığı videonun sosyal medyada hızla yayılmasıyla birlikte ülke gündemine oturan Posoflu Köksal Yardımcı’yı, yayla evinde ziyaret etti.

Posof Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş ve İl Emniyet Müdürü Selami Hüner ile birlikte gittiği Gürcistan sınırında ki Kol köyü yaylasında Yardımcı’yla bir süre sohbet eden Vali Özefe, 15 Temmuz'da ki hain darbe girişimine karşı gösterdiği tavrı dolayısıyla Yardımcı’ya teşekkür etti. Vali Özefe, Yardımcıya hediye takdim ederek yayladan ayrıldı.

“Posof ile Şavşat arasında ki Arsiyan dağında hayvanlarını otlattığı sırada karşılaştığı Posof Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu ve Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar ile sohbet eden 52 yaşında ki Köksal Yardımcı, sohbet sırasında 15 Temmuz’da ki hain darbe girişimi ve ülke gündemine yönelik fikirlerini paylaştı. Köksal Yardımcı’nın konuşmasının yer aldığı video “Posoflu çobandan muhteşem darbe yorumu’ etiketiyle sosyal medyada paylaşılınca bir anda televizyon kanallarının ilgisini çekmiş ve ülke gündemine oturmuştu.” ardahan

posof75

Kaynak: Editör: Ayten Alkaşı
Etiketler: Vali, ÖzefePosoflu, Köksal, Yardımcı’yı, ziyaret, etti
Yorumlar
Haber Yazılımı