Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 12:05
 
Vekil ATALAY; Festivallerin içini dolduracağız
Ardahan ve ilçelerinde yapılan festivaller hakkında serhat birikim gazetesine açıklamada bulunan Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay; gurbetle sıla arasında buluşmak için organize edilen Festivallerin için doldurup ulusallaşması için gayret göstereceğiz. dedi.
Ankara Haberi
Vekil ATALAY; Festivallerin içini dolduracağız

 Ardahan ve ilçelerinde yapılan festivaller hakkında serhat birikim gazetesine açıklamada bulunan Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay; gurbetle sıla arasında buluşmak için organize edilen  Festivallerin için doldurup ulusallaşması için gayret göstereceğiz. dedi.

  Yoğun göç veren Ardahan ilimizin  gurbetteki hemşerilerimizi baba ocağında buluşturup ve yayla turizmini geliştirmek için  festivallerin içini doldurup cazibeli hale getireceğiz. Dedi.

            5 Temmuz'da Canibek yayla şenliği, 7 Temmuz'da Göle Ulusal Aşıklar Bayramı ve 8-9 Temmuz'da yapılan Göle  Uluslararası Kültür ve Kaşar festivallerine katıldım, hepsinin içi dolu heyecan ve coşku içerisinde geçti. Biz bundan sonra insanların hafızalarında kalacak ve katılım artıracak festivallerin böyle olması için çaba göstereceğiz. Dedi

Çıldır ve Posof Festivaline bekliyoruz

22 Temmuz'da yapılacak 16. Çıldır göl ve Aşık Şenlik sempozyumu ve 23 Temmuz'da yapılacak Posof aşıklar şenliğine katılacağını dile getiren Ardahan Milletvekili  Prof. Dr. Orhan Atalay, Bütün hemşerilerini festivallere davet etti

Zeynep ŞAFAK/İstanbul/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vekil, ATALAY;, Festivallerin, içini, dolduracağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı Başlığım sayfa içeriği