Haber Detayı
02 Mayıs 2021 - Pazar 13:41
 
Ardahan'ın İlçeleri Doğalgaz'a Kavuşacak
Ak Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç Açıkladı Ardahan ın İlçeleri Doğalgaz a Kavuşacak
Ardahan Haberi
 Ardahan'ın İlçeleri Doğalgaz'a Kavuşacak

Ak Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, kabine değişikliği sonrası Ticaret Bakanlığı görevine getirilen Bakan Mehmet Muş’u, Milletvekili Orhan Atalay’la birlikte makamında ziyaret etti.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’tan yıllardır fiziki şartlar bakımından atıl halde bulunan ve Ardahan’a yakışmayan bir görüntü ortaya koyan Posof Türkgözü Sınır Kapısının yeniden modernizasyonu konusunda söz alan Başkan Koç, yine kaynak olmadığı için inşası duran Ilgar Tünelinin devam ettirilmesi ile yeni adliye hizmet binasının yapımı ve ilçelere doğalgaz çalışmalarına başlanılması konusunda görüş birliğine varıldı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında açıklamada bulunan Başkan Koç, “ Milletvekilimiz Prof.Dr Orhan Atalay ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Tensipleriyle Kabine Değişikliği Sonrası Ticaret Bakanlığı Görevine Getirilen Sayın Mehmet Muş'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.

1) Sayın Bakanımızdan Temmuz Ayında Türkgözü Sınır Kapımızın Temel Atma Sözünü Aldık.

2) Karayolları Genel Müdürümüzle görüşerek Ilgar Dağı Tüneli ve yolları yapımına hızla devam edileceği müjdesini aldık.

3) Enerji Bakan Yardımcımızla görüşerek Adliye Hizmet Binası için belirlenen arsanın tahsisi çalışmaları ve İlçelerimize doğalgaz programlarının başlatıldığı müjdesini aldık.” ifadelerine yer verdiardahanhaber

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Ardahan'ın, İlçeleri, Doğalgaz'a, Kavuşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı