Haber Detayı
04 Mayıs 2021 - Salı 01:35
 
Coranaya Rağmen Avcılar Muharip Gaziler Derneği, Üyelerine Ramazan Yardımı yaptı
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Avcılar Şubesi Corana’ya rağmen üyelerimiz hiç yalnız bırakmıyoruz.
İstanbul Haberi
Coranaya Rağmen Avcılar Muharip Gaziler Derneği, Üyelerine Ramazan Yardımı yaptı

Her Ramazan ay içerisinde üyelerine ramazan paketi dağıtan Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Coronaya rağmen bu yılda geleneği bozmayıp üyelerine 150 koli ramazan yardımı dağıttı.

2005 yılında kurulan 12 yıldır aralıksız bir şekilde Avcılar'da hizmetlerini sürdüren Türkiye Muharip Gaziler Derneği Anadolu’daki şubelerinden giyisi yardımında bulunuyor.

Yardımlar konusunda Serhan Birikim Gazetesine açıklamada bulunan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Avcılar Şube Başkanı Nurettin Ağaoğlu; Derneğimiz kurulduğundan bu güne kadar tam 12 Yıldır ara vermeden ramazan yardımı yaptıklarını söyledi.

Corona virüsten en çok şehit yakınları dul yetimleri, gazi ve çocuklarının etkilendiğini dile getiren Başkan Ağaoğlu, dernek olarak üyelerimizin sorunlarını tespit edip gücümüzün yettiği kadar yardımlarımızı ulaştırıyoruz. Dedi.

12 Yıldır Görev yaptığımız süre içerisinde üyelerimizin hukuksal sorunlarının takibini yaparak devletin vermiş olduğu haklarına kavuşmalarına yardımcı oluyoruz.'' Diyen Başkanı Nurettin Ağaoğlu, Gördüğünüz gibi Ramazan ayında iftar ve gıda paketi vererek üyelerimizle sosyal ilişkilerimizi kardeşlik bağıyla güçlendirip sağlamlaştırıyoruz. Dedi.

Avcılar- Esenyurt - Beylikdüzü’nde oturan tüm gazilerimize hizmet veriyoruz. Diyen Şube Başkanı Nurettin Ağaoğlu; Vatan için bir organını kaybeden her üyelerimiz ne kadar hizmet etsek bile azdır dedi

Dernek merkezinde ziyaret ettiğimiz Başkan Nurettin Ağaoğlu; Avcılar Belediye'sinden aldıkları Ramazan paketlerini şehit yakınlarına ve gazilerine dağıttıklarını söyleyen Başkan Ağaoğlu, Bu yardımların dağıtmamızda her türlü desteğini sürdüren Avcılar Kaymakamı Kemal İnan ve Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hençerli’ye teşekkür etti.

Derneğe yardım etmek ve Bilgi almak için Adres:  Altunoğlu Sok. No:2/10 E-5 Yan Yolu Belediye Blokları Merkez Mah. Avcılar, İstanbul GSM: 0532 492 10 33

Gönül ARDİLA/İstanbul/Siyasal Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Coranaya, Rağmen, Avcılar, Muharip, Gaziler, Derneği,, Üyelerine, Ramazan, Yardımı, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı